Węgry - baza linków
#21
(28-05-2012, 11:10)Maniek napisał(a): Ciekawe forum poświęcone Austro-Węgrom.
u mnie to nie działa, ale myślę że chodzi o to: http://www.austro-wegry.org/main.php
Odpowiedz
#22
A czy ktoś ma namiary stronę jakiejś węgierskiej firmy, która pomoże w prowadzeniu spraw rachunkowości w moim zakładzie? Chodzi o standardowe usługi, w tym momencie używam programu do tego, ale szukam w już innej opcji. Oczywiście system jest bardzo fajny, ale chętnie skorzystamy z porad węgierskich księgowych,tam, na miejscu.
Odpowiedz
#23
Hej Uśmiech Chciałam zapytać czy znacie jakieś blogi Węgrów mieszkających w Polsce? Niestety link podany w pierwszym poście nie działa Smutek
Odpowiedz
#24
Ma prawo nie funkcjonować link sprzed lat ...
Może to ... https://www.facebook.com/lengyelorszagimagyaregyesulet/ ... ???
Odpowiedz
#25
Strona o nazwie polhunation.hu to portal internetowy poświęcony związkom historycznym między Polską i Węgrami.

Na stronie zamieszczono 24 krótkie filmy przedstawiające dwustronne relacje od czasów rządów dynastii Jagiellonów na Węgrzech w XV wieku po zmianę ustrojową 1989 roku. Oprócz tego można obejrzeć kilkanaście polskich filmów fabularnych o tematyce historycznej, od „Potopu” i „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana, poprzez „Ziemię obiecaną” i „Wesele” Andrzeja Wajdy po „Przesłuchanie” Ryszarda Bugajskiego czy „80 milionów” Waldemara Krzystka.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głowy jeszcze polecą, na trójstyku Węgry-Ukraina-Rumunia Waldek 0 109 21-02-2024, 20:44
Ostatni post: Waldek
  Węgry jedynym państwem członkowskim UE bez kobiety ministry. Waldek 0 147 02-08-2023, 0:11
Ostatni post: Waldek
  Węgry najbardziej skorumpowanym krajem UE. Waldek 7 603 01-02-2023, 13:17
Ostatni post: Slavekk
  Grająca droga nr 67 - Węgry OldMan 2 1,671 04-10-2021, 14:56
Ostatni post: Aattaa
  Miasta partnerskie: Polska i Węgry Tudós 31 48,411 11-03-2017, 20:57
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości