Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
#11
Powiedz jaką trasą jechałeś ??
Odpowiedz
#12
W obie strony jechałem prze, Koszyce i Preszów. Najtrudniejsze było nie zagubić się w Preszowie i jak wracałem to ominąć autostradę jadąc od Koszyc na Preszow. Ukłony dla Was, ze mi o tym opowiedzieliacie. Chciałem wracać z Hjduszo przez Cigand i Sarospatak dla porównania ale na obwodnicy Debreczyna wyjechałem na nieodpowiedni pas na autostradzie i nie mogłem zjechać na Nyiregihaze tylko musiałem jechać na Miszkolc. GPS mi się zepsuł i musieliśmy jechać z czesciowo nieaktualnymi mapami papierowymi. Mam nadzieję, że wyraziłem wszystko zrozumiałe? Uśmiech
Odpowiedz
#13
Z Hajduszoboszlo przez Cigand? Najlepiej jechać jeśli się chce ominąc odcinki płatne Debreczyn -Nyireghaza-Tokaj-Sarospatak Bardzo fajna trasa nieduże natężenie ruchu
Odpowiedz
#14
O tej drodze mówię, Cigand jest chyba na drodze! Uśmiech
Odpowiedz
#15
(24-08-2016, 22:50)Jan Orban napisał(a): O tej drodze mówię, Cigand jest chyba na drodze! Uśmiech
Nie jest Oczko
Odpowiedz
#16
Można jechać i przez Cigand, tylko nie wiem dlaczego jechać po gorszej nawierzchini i nakładać drogi Smutek
... ale dla widoków wszystko można Uśmiech .
Odpowiedz
#17
Raz zdarzyło mi się tak jechać, ale od tamtego czasu Cigand omijam.
Odpowiedz
#18
Zgodnie z nazwą pełno Cyganów tam Uśmiech
Odpowiedz
#19
W niedzielny wieczór koło Tesco S-ujhely uczestniczyłem w akcji "trzeźwy podwieczorek". Musiałem poprosić o angielski, bo nic nie rozumiałem z tego, co nawijał funkcjonariusz. Drugi władał mową Szekspira i nawiązaliśmy kontakt. Czosnek (fokhagyma) z langosa nie zakłócił pomiaru. Poza tym musiałem powiedzieć, skąd i dokąd jadę. Powiedziałem, ale wiem, że polska policja nie ma prawa o to pytać, można odpowiedzieć "przed siebie". Było trochę śmiechu, chciałem im dać suwenir (kartkę z modelem radiowozu), ale odmówili - wymogi służby.
Uśmiech
Odpowiedz
#20
Witam czy na trasie Brzesko-Nowy Sącz-Piwniczna Zdrój-Lubowla-Poprad-Rożnava-Tornala-Ozd-Eger są obecnie utrudnienia w ruchu, roboty drogowe, objazdy itp. ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,503 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  GPR - Generalny Pomiar Ruchu Slavekk 1 432 11-12-2023, 14:05
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,139 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 837 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości