Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
#31
(17-02-2018, 21:12)oldman58 napisał(a): Czy może ktoś ma w miarę świeżą informację na temat przejezdności dróg na Słowacji na odcinku Barwinek - Sato.......? Interesuje mnie na przykład skrót w okolicach Vranowa.
Jeżeli nikt nie był ostatnio, to ja i tak pojadę Uśmiech

Jechałem tamtędy jakieś 2 tyg temu. Cała trasa, łącznie ze skrótem bez utrudnień. Wydaje mi się tylko, że po zimie droga zrobiła się trochę bardziej nierówna na niektórych odcinkach...
Odpowiedz
#32
Mam nadzieję, że to efekt mrozu a nie dziury Uśmiech
Odpowiedz
#33
Szanowni forumowicze jeżdżący trasą Szeged - Sahy - M5, M0, M2, 2.
Jak realnie wygląda sprawa korków na tej trasie?
Według utinfomr.hu odcinek M2 w okolicach Vác'u jest w kilku miejscach 
zajęty przez roboty drogowe.
Jak to wygląda w rzeczywistości? Czy jest sens wjeżdżać do Budapesztu i dalej jechać 2 na północ,
czy "zysk" czasu jest niewielki w stosunku jazdy przez M2 i lepiej nie zjeżdżać z autostrady?
Odpowiedz
#34
(18-06-2018, 21:04)Waldek napisał(a): Szanowni forumowicze jeżdżący trasą Szeged - Sahy - M5, M0, M2, 2.
Jak realnie wygląda sprawa korków na tej trasie? (...)

Rzadki przypadek kiedy sam sobie odpowiadam.
Wysłałem maila do Utinformu i po około 30 minutach dostałem odpowiedź od dyżurnego dyspozytora . Według jego opinii w okolicach Vác'u rzeczywiście tworzą się korki.
W godzinach przedpołudniowych w kierunku Budapesztu, po południu w kierunku Vác'u.
Należy liczyć się z wydłużeniem czasu przejazdu o około 20 - 25 minut.
Jeszcze jedna ważna informacja - telefon do dyspozytora Utinform +36 1 336 2400. Czynny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
Odpowiedz
#35
Jeśli wjedziesz na Węgry we wczesnych godzinach porannych (ok. 4-4.3o) da sie normalnie przejechać cały Budapeszt.
Odpowiedz
#36
Witam, czy na trasie Nowy Sącz - Piwniczna - Lubowla -Poprad - Rożniawa -Tornala - Banreve - Eger są utrudnienia, ewentualnie roboty drogowe ?
Odpowiedz
#37
Mam pytanie o odcinek od granicy - Kechnec w stronę Miszkolca. Na mapach pokazuje mi  zamkniętą E 71 i objazd na oko ok.30 km. Czy tam może być problem z przejazdem. Wyjeżdżam jutro po pracy i nie wiem czy tam nie utkniemy.
Odpowiedz
#38
Jechałem tą drogą w połowie lipca na tym odcinku trwają pracę przy budowie autostrady były zwężenia ograniczenia prędkości informacje i wyjeździe aut z budowy. Ruch samochodów zwłaszcza ciężarowych na tej trasie jest dosyć duży więc źle wspominam jazdę tamtędy, kolumny tirów i prędkość 40-60.Nie wiem skąd jedziesz ale jeśli od Barwinka to chyba lepiej  pojechać Stropkov, Vranov, Trebisov, Slovenskie Nove Mesto
Odpowiedz
#39
Dziękuję za informację. Muszę się teraz zastanowić nad trasą.
Odpowiedz
#40
Czy w tym roku Budapeszt zawalony jest robotami drogowymi jak w ub.roku na obwodnicy ,na trasie na M5 , M6
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,069 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  GPR - Generalny Pomiar Ruchu Slavekk 1 432 11-12-2023, 14:05
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,095 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 837 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości