Noclegi nad Balatonem
o rozbijaniu na dziko masz tutaj
na wegrzech nie ma ziemi niczyjej: jest prywatna, gminna, komitacka i rzadowa
na wejscie wszedzie musisz miec zgode wlasciciela lub zarzadcy
wbrew twierdzeniu ze mozna 1 noc na dziko to mozesz zostac zatrzymany za wtargniecie i nieuprawnione uzytkowanie
problemy z 'imigrantami' mocno odkurzyly pojecie prawa wlasnosci i wiekszosc wegrow jest wrazliwa na takie zachowania

Tapniete z xperii
Odpowiedz
Odwiedziliśmy balaton w sierpniu, nocowaliśmy na campingu Aranypart w Siofoku. Byliśmy przed południem dlatego też zapłaciliśmy sporo za nocleg jak na campingu. Dla osób które decydują się jechać w ciemno: było kilka osób stojących przy zjazdach w strone campingu z kartkami zimmer frei, nie ma strachu można jechać i coś znaleźć.
Odpowiedz
(08-12-2016, 18:06)ostry4td napisał(a): Odwiedziliśmy balaton w sierpniu, nocowaliśmy na campingu Aranypart w Siofoku. Byliśmy przed południem dlatego też zapłaciliśmy sporo za nocleg jak na campingu. Dla osób które decydują się jechać w ciemno: było kilka osób stojących przy zjazdach w strone campingu z kartkami zimmer frei, nie ma strachu można jechać i coś znaleźć.

Hej. Ja też tu nowy i pierwszy raz chce jechać nad Balaton więc prosze o wyrozumiałosć . Chcemy jechać na dwie rodziny (2+2) i szukamy fajnych miejsc aby dzieci sie nie nudziły a my moglibysmy posiedzieć spokojnie przy winku wieczorem. Podoba mi sie ten kamping powyżej i coś takiego by nas też interesowało. Jaki jest koszt takiego pobyty na około 10 dni i jak ktoś ma fajne namiary dla 8 osób bardzo bym prosił o pomoc . Dzieki
Odpowiedz
(31-12-2016, 11:35)dudek668 napisał(a): ..... Jaki jest koszt takiego pobyty na około 10 dni i jak ktoś ma fajne namiary dla 8 osób bardzo bym prosił o pomoc . Dzieki

https://www.balatontourist.hu/pl/campsit.../aranypart
Odpowiedz
Witam, szukam noclegu dla 9 osob ( w tym 3 dzieci do 10lat), brzeg poludniowy, ktos cos pomoze? Najlepiej jakis dom/domek blisko jeziora.
Odpowiedz
Hej,

można się domyślić, że mam na imię Asia Uśmiech
Na przełomie kwietnia i maja chcemy wybrać się z mężem i naszym 1,5 rocznym synkiem nad Balaton.
Czy ktokolwiek mógłby udzielić informacji na temat noclegów przyjaznych dzieciom? Standard nie musi być z wysokiej półki. Ważne, żeby było schludnie, czysto, w miare możliwości cicho i spokojnie - noclegi z wyżywieniem., pokoje z łazienkami. Im bliżej jeziora, tym lepiej!
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi Uśmiech
pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
(27-01-2017, 16:05)mamaAsia napisał(a): ...mam na imię Asia Uśmiech
Na przełomie kwietnia i maja chcemy wybrać się z mężem i naszym 1,5 rocznym synkiem nad Balaton...

Asia, witaj na Forum... Uśmiech
Ten właściwy, letni sezon nad Balatonem zaczyna się od 1. czerwca. Dwa razy mieliśmy frajdę odpoczywać nad Balatonem w zimie, mieszkaliśmy w "dużym hotelu" w Siófok. Balaton w zimie jest fajny, był skuty lodem, idelnie na łyżwy i ...sanki, przez miejscowych nazywane > "FAKUTYA" Oczko
Jeden raz mieliśmy rezerwę pod koniec kwietnia w "małym hotelu w Balatonmáriafürdő", nic z tego nie wyszło i w dodatku straciliśmy przedpłatę. Termin był uzgodniony, lecz odpisano o chwilowych problemach z ciepłą wodą i ogrzewaniem proponując tylko jeden inny termin. Ten z kolei nam nie pasował, poprosiłem o zwrot wpłaconych pieniędzy, lecz ich do dziś nie otrzymałem.
W której okolicy nad Balatonem zamierzacie pomieszkać?
Odpowiedz
Witaj Asiu!

Oto moje propozycje:

Jeśli myślisz o zakwaterowaniu z wyżywieniem:

Hotel Familia

albo bliżej Balatonu bez wyżywienia (ale z wieloma restauracjami, bufetami w pobliżu):

Calineczka S042

Jesli któraś z propozycji Wam odpowiada, wyślijcie zapytanie przez stronę korzystając z formularza. Na dalsze pytania odpowiem przez maila: kociuba@helkatours.hu

serdeczności,

Kasia Kociuba
Odpowiedz
Witam,

Czy mógłby ktoś nam coś polecić? Uśmiech
wybieramy się w 3 tygodniu lipca do Węgier nad Balaton. Jedzie w sumie 12 osób ( 6 dorosłych i 6 dzieci - 2x2 latka, 2x3 latka, 1x 4latek i 1x 5 latek). Szukamy czegoś na 7-10 dni w okolicach Siófoka, Zamardi, Balatonvillagos ew. innej miejscowości, gdzie będzie można miło spędzić czas z dziećmi. Mogą być kwatery prywatne, kempingi itp. - nie ma znaczenia. Luksusów nie oczekujemy, ważne żeby było czysto Uśmiech
Za wszelkie namiary będę wdzięczna.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Najprościej skorzystać z kampingów Balatonturistu

https://www.balatontourist.hu/pl/campsit...e-balaton/

Dwa kampingi są w Siofok, a hotel w Zamardi. Dzieci w domkach są traktowane jak dorośli niezależnie od wieku. Zmieszany
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 793 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,589 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,096 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości