Noclegi nad Balatonem
Witam
Szukam noclegu nad połódniowym Balatonem w okresie od 7/08/2017 na okres 10dni czy możecie mi coś polecić sprawdzonego (schludne i czyste,z plażą do 1 km ) dla rodziny 2 + 1 dziecko 12 lat , w cenie za nocleg do 200 pln za pokój .
Odpowiedz
Hej wszystkim! Uśmiech

Zdecydowałam się na tygodniowy wypad nad Balaton z końcem lipca i utknęłam przy wyborze miejscowości/noclegu. Tak na szybko przeszperałam forum, ale raczej wszyscy podróżują z dziećmi, a jak już coś było w miarę pomocnego to sprzed ładnych kilku lat. Oczko

Szukam noclegu dla pary gdzieś na południowym brzegu. Chodzi mi nie o typowy kurort, ale raczej jakąś przyjemną miejscowość w ładnej okolicy i z przyjemną plażą. Tak naprawdę odpowiadałby mi nawet jakiś camping (tylko nie w namiocie), gdzie są zachowane chociaż podstawowe warunki sanitarne. Oczko Wiadomo – im taniej, tym lepiej. Nie jestem zainteresowana żadnymi ekskluzywnymi hotelami, ale hostel/pensjonat chętnie. Oczko

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Odpowiedz
Przepraszam, że będzie bardzo skrótowo, ale strasznie się spieszę.

Ja też jestem dość młoda, bez dzieci. Mi się bardzo podoba Siófok, bo jest bardzo dużo różnych atrakcji - w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezłe też jest Balatonboglár. Jest gdzie pospacerować, ma znany punkt widokowy, tor bobslejowy, fajną dużą plażę i sporo punktów, w których można kupić wino.

Kemping na 2 osoby się kompletnie nie opłaca, bo domki są liczone na 4 osoby, a cena domku to ok. 400 zł za noc.

Spróbujcie wysłać zapytanie tutaj:

Apartamentowiec Przystań

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
Jeżeli "tani Oczko" kamping, dla 2 osób, w domku bez wygód, to może :

https://www.balatontourist.hu/pl/campsit...on/ifjusag

60 - 80zł za 2 osoby w sezonie.
Odpowiedz
(21-06-2017, 17:41)HelkaTours napisał(a): Spróbujcie wysłać zapytanie tutaj:

Apartamentowiec Przystań

Chyba niedostepne w moim terminie. Smutek Korzystalam jednak z Twojej strony i wyslalam sporo zapytan, super sprawa! Uśmiech
Odpowiedz
Witam jeśli chodzi o Siofok polecam
Janko Apartman meggyfe utca 4 można tu wynająć pokoje 2,3,4 osobowe miła obsługa basen tylko do plaży jest około 700 m ale kto chce wypocząć to nie przeszkadza i Proszę nie traktować tego jak reklama
Odpowiedz
Witam wszystkich,

mam pytanko odnośnie "jazdy w ciemno" w pierwszej połowie sierpnia nad Balaton. W wielu wątkach przewija się ostrzeżenie dla rodzin z dziećmi szukającymi noclegu w ciemno na miejscu w szczycie sezonu.
My wybieramy się tylko w dwie osoby do jakiegoś ciekawego miejsca nad Jeziorem i niestety nie mogliśmy wcześniej nic zarezerwować.

Pytanie brzmi: czy znalezienie noclegu dla dwóch osób na miejscu w rozsądnej cenie jest w ogóle możliwe? Liczymy się z tym że nie będzie to willa z basenem nad samym jeziorem, ale chociaż jakiś apartament/pokój z łazienką i wspólną kuchnią dla gości w miarę spokojnej okolicy. Próbować za wszelką cenę coś szukać i rezerwować czy już teraz odpuścić i jechać w ciemno? Gdyby był ktoś tak miły i bardziej doświadczony to chętnie posłuchamy rady Uśmiech
Odpowiedz
Jeżdżę często w ciemno, w sezonie, w "wybrane wcześniej" miejsca (w internecie szukam interesującego mnie miejsca), zarówno nad nasz Bałtyk jak Balaton czy Adriatyk (Czarnogóra, Chorwacja), i jak na razie nie musiałem korzystać z "awaryjnego spania w samochodzie". Uśmiech Niemniej jednak nikt Ci na 100% nie zagwarantuje że nie będzie problemu. Wszystko zależy jaką lokalizację wybierzesz (mniej lub bardziej popularną), i jak "operatywny" jesteś w takich poszukiwaniach. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Ja wiele razy jechałem na Węgry w ciemno i zawsze coś się znalazło czasami bardzo szybko czasem trochę trzeba było pochodzić i nigdy nie spaliśmy w samochodzie .Mam znajomego co tylko jeździ w ciemno tylko na Węgry ale do Chorwacji i Bułgari. Więc myślę że i wam się uda coś znaleźć o
zwłaszcza że jedziecie tylko we dwoje
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Poszukuję noclegu na 1 noc dla rodziny 2+2 (dzieci w wieku 7 i 4 lat.) nad Balatonem raczej część północna, ale to nie jest konieczność. Termin 27-28.07.
Bardzo zależy mi na bliskości do jakiejś ładnej plaży. Na wysłane maile bezpośrednio pisane po angielsku do kwater niestety nie otrzymałem żadnych odpowiedzi.
Z góry dziękuję za propozycje.
Pozdrawiam
Maciej
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 792 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,586 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,094 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości