Baseny w Tiszaujvaros
ja to prawde mowiąc sam juz nie wiem gdzie sie na wegry wybrac na przyszle wakacje, bo hajduszoboszlo i tiszaujvaros juz mi sie przeżarło lol, sosto zreszta też, do kiszvardy sie juz nigdy nie wybieram, balaton odpada bo to duża kałuża a ja wciąż lubie pod namiot heh
Odpowiedz
Zmień region, bo w jednym miejscu kilka razy pod rząd to "się przeżera"...
PS. Balaton jest fajny we wrześniu i pod namiot, i na wędkowane ...  Uśmiech
Odpowiedz
Nie wiem jakie masz prefernecje co do basenów ale  zaproponuje Ci Berekfurdo Bogacs lub Cserkeszolo
Odpowiedz
Ja też już 15 miejsc odwiedziłem i mam podobnie. Polecam zatem Sarvar, Bukfurdo, Zalakaros, Heviz czyli zachód. Ale nie ma to jak Eger i HajduszoboszloUśmiech
Odpowiedz
Doradźcie mi coś w okolicach Eger.
Byłem już w Zsory, Bogacz, Demjan, Hajduszoboszlo, Tiszaujvaros...
Eger raczej za mały, Miszkolc też raczej nie.
Odpowiedz
(07-07-2019, 19:00)Agamek12 napisał(a): (...)Miszkolc też raczej nie.

A który Miszkolc Ci nie odpowiada ( bo z tego co wiem to są trzy kąpieliska)
I odpowiedz dlaczego ?
wtedy łatwiej można będzie doradzić.
Odpowiedz
Orientuje się ktoś może jak dokonać rezerwacji domków na kempingu przy basenach? Na stronach basenu ani kampingow nie widzę takiej opcji...
Odpowiedz
Najlepiej zadzwonić do nich lub napisać Oczko
Odpowiedz
Na meile nie odpisują a żeby zadzwonić trzeba by umieć się dogadać, a jeszcze nie posiadam tej umiejętności Uśmiech ale dzięki za podpowiedź... Miałem nadzieję że ktoś tam był w ostatnim czasie Uśmiech
Odpowiedz
Witam Uśmiech

Wybieram się teraz z 4 letnią córką na kilka dni do Tiszaujvaros. Jedziemy w te rejony pierwsze raz kompletnie zieloni.
Termin 14-18.08.2019
Słyszałam,że jadąc w ciemno nie ma problemu ze znalezieniem noclegu. Zgodzicie się z tym?
Dzwoniliśmy na Kemping miejsca mają,ale z dzieckiem nie bardzo chce jechać pod namiot. I skąd pytanie? Wie ktoś jak wyglądają te Kempingi i co posiadają w środku?
Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć. Cudów nie oczekuję, żeby było tylko się gdzieś wyspać i by dziecko miało gdzie szaleć.
Jedynym minusem dla mnie jest fakt (chyba nawet tutaj wyczytany) że nie można z dzieckiem wejść do tego małego basenu.

Może ma ktoś sprawdzony namiar na nocleg, i ewentualnie jakieś wskazówki dotyczące wyjazdu?
Lepiej Euro czy Forinty?
Z góry dziękuję, pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,045 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,633 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości