Sárospatak
(15-09-2019, 10:50)Wojtas81 napisał(a):
(15-09-2019, 10:15)Tomeq napisał(a): To wszysko w jeden dzień ?
W jeden. Będziemy na miejscu około 9 rano. Na basenach max 3 godziny. Pewnie tylko da się wysiedzieć w tych gorących.
Skoro lubisz maratony ...
Odpowiedz
Zapewniam, że w basenach da się wysiedzieć cały dzień. Pływacki prawdopodobnie będzie w przebudowie (namiot), Acapulco już nie działa, jedynie kwadrat termalny i duży rozrywkowy (ale bez zjeżdżalni). Też uważam, że sam Sarospatak wystarczy na jeden dzień, jeśli ma to być relaks.
Odpowiedz
(16-09-2019, 8:50)eplus napisał(a): Zapewniam, że w basenach da się wysiedzieć cały dzień. Pływacki prawdopodobnie będzie w przebudowie (namiot), Acapulco już nie działa, jedynie kwadrat termalny i duży rozrywkowy (ale bez zjeżdżalni). Też uważam, że sam Sarospatak wystarczy na jeden dzień, jeśli ma to być relaks.
Ja tyle razy byłem SP ale jeszcze nigdy na zamku nie byłem Smutek
Odpowiedz
Zwiedzaliśmy lochy, gdzie jest trochę atrakcji typu "zobaczyć i dotknąć", bo treści przekazywane przez przewodniczkę po węgiersku raczej przelatują mimo uszu.
Jest możliwość zwiedzania z przewodnikiem w innym języku, ale chyba koszt i konieczność wcześniejszego umówienia rujnują ten plan.
Odpowiedz
Dzięki za rady. Ograniczymy się do obiadu w knajpce w centrum i zwiedzenia miasteczka. Czy są czynne jakieś knajpy na basenach, czy lepiej zabezpieczyć prowiant wcześniej?
Odpowiedz
Widziałem wczoraj kelnera, jak niósł langosza portierce na kemping. Więc coś chyba było czynne, ale wyboru dużego raczej nie będzie.
Odpowiedz
Chyba koło zamku też jakieś figury woskowe widziałem za przeszkleniem.
Odpowiedz
Jest taka przeszklona wiata jakieś postacie historyczne, ale tam zawsze zamknięte nawet w sezonie.
Odpowiedz
Jesteśmy od rana. Pogoda pochmurna, ale stabilna. Zastaliśmy tylko dwa kampery (jeden RJS), my mamy dwójkę - rezerwowałem. Cisza, spokój. Namiot ma być czynny od jutra.

PS. Niedziela rano - w sobotę od 14 do wieczora kropiło z przerwami, ale nie na tyle, by wypłoszyć ludzi. Wieczorem dojechał trzeci kamper. Noc była bezchmurna i liczymy na ładniejszą pogodę.
Odpowiedz
Baseny wszystkie czynne? trochę zimno ale pusto Uśmiech no i teraz zniżka cenowa?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości