Sárospatak
Mam wszystko oplacone ok dzieki a jakues dobre zanety przynety polecisz
Odpowiedz
(21-07-2020, 13:27)ksiegowa10 napisał(a):
(20-07-2020, 22:12)eplus napisał(a): Tak, mieszkając na kempingu ma się darmowy wstęp na kąpielisko do godz. 10-tej w dniu wymeldowania.
Jest bramka otwarta od 8 do 20, baseny sąsiadują z terenem kempingu. Nie ma żadnych fizycznych bramek, kołowrotów, czytników, obowiązuje opaska samoprzylepna, którą dostaje się przy zameldowaniu i nosi przez cały czas pobytu.
To dotyczy kempingu Vegardo. Drugi kemping w pobliżu, Tengerszem, nie współpracuje z kąpieliskiem.
Bardzo dziękuję za pomoc . Pogoda ma być ładna więc ruszam pod namiot w piątek rano a w niedzielę o 10 się wymelduję i coś w okolicy zobaczę.
Odpowiedz
Jak by pani mogla okiem popatrzec czy jakies miejsca do polowu ryb nad brzegami Bardogu sie znajduja pozdrawiam
Odpowiedz
(21-07-2020, 13:37)kynio1233 napisał(a): Jak by pani mogla okiem popatrzec czy jakies miejsca do polowu ryb nad brzegami Bardogu sie znajduja pozdrawiam
Oczywiście sprawdzę.
Odpowiedz
Dajcie znać czy są komary Uśmiech
Odpowiedz
(21-07-2020, 14:23)ksiegowa10 napisał(a):
(21-07-2020, 13:37)kynio1233 napisał(a): Jak by pani mogla okiem popatrzec czy jakies miejsca do polowu ryb nad brzegami Bardogu sie znajduja pozdrawiam
Oczywiście sprawdzę.
Jak wygląda sytuacja w sarospatak? Duzo jest ludzi? Jak komary?
Odpowiedz
Tak wyglądał w niedzielę parę minut po 16 kemping, sam narożnik od strony remontowanej ulicy.

[Obrazek: 1104f237de18f335.jpg]

Górna brama kąpieliska jest obecnie nieczynna zapewne ze względu na ten remont. Ludzi na basenach było widać dużo, choć może nie rekordowo.
Odpowiedz
Ludzi jak na moje odczucie mało w sobotę to pustki wręcz nawet do langosza się nie czekało.My spalismy pod namiotem od strony basenu ze zjeżdżalnią.Komary było dużo bo w sobotę padało my w niedzielę o 10 pojechaliśmy i jeszcze miałam przygodę gdyż w kasie mi Pani policzyła jak za nastolatka. Camping super porównując w Polce prysznice w cenie a nie źetony prad blisko przy prawie każdym stanowisku
Odpowiedz
Miesiąc temu jak byłem, to też w sobotę było pustawo, w niedzielę rano zaczęło przybywać. SP to "destynacja" nawet nie weekendowa, a wręcz jednodniowa.
Odpowiedz
Jadę za tydzień w poniedziałek może Węgry nie zamkną dla nas granic Uśmiech a na komary kupiłam pawilon z moskitierami może choć trochę zadziała Uśmiech dzięki eplus za odpowiedź widzę że jesteś stałym bywalcem w SP jak i ja Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,415 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,338 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,928 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,437 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości