Sárospatak
(17-11-2015, 16:20)eplus napisał(a): ... dziś jest dzień św. Elżbiety Węgierskiej, pani z Sarospataku, czczonej także w Kosicach (Koszyce - Kassa).  Flaga węgierska

Już 5 lat od tamtego posta... Dziś znowu dzień Patronki, przynajmniej wg kościelnego kalendarza.
Odpowiedz
Hihi. Pomyliłem wątki bo miałem napisać w wątku o SP, że ciekawe czy coś się tam dzieje.

A jakiś taki filmik znalazłem z 2019 to można przynajmniej popatrzeć z lotu ptaka.

https://www.youtube.com/watch?v=KAa7trCqUnI
Odpowiedz
Hihi. Pomyliłem wątki bo miałem napisać w wątku o SP, że ciekawe czy coś się tam dzieje a nie wątku o basenach na Węgrzech.

A jakiś taki filmik znalazłem z 2019 to można przynajmniej popatrzeć z lotu ptaka.

https://www.youtube.com/watch?v=KAa7trCqUnI
Odpowiedz
Te drony to już do kuchni i sypialni zaglądają. I do namiotów też! Uśmiech
Odpowiedz
(08-04-2021, 16:52)eplus napisał(a): Te drony to już do kuchni i sypialni zaglądają. I do namiotów też! Uśmiech
Takie dziwne czasy do nas idą.
Odpowiedz
Muszę sobie założyć drugie, lewe konto, bo przed dziesiątą godziną wykorzystałem już dzienny limit punktów. Uśmiech Uśmiech

[Obrazek: a9ed7c50e1f20f25.jpg]
Odpowiedz
(09-04-2021, 9:53)eplus napisał(a): Muszę sobie założyć drugie, lewe konto, bo przed dziesiątą godziną wykorzystałem już dzienny limit punktów. Uśmiech Uśmiech

[Obrazek: a9ed7c50e1f20f25.jpg]
..
Jak Ci się udało to zrobić ?
Rzadko  bywam na forum nie nie łapię systemu ?
Odpowiedz
Pod czyimś postem masz "Dodaj punkt reputacji". Masz 5 na 24 godziny narastająco, potem blokada.
Odpowiedz
Kolega eplus mógłby pobijać kolejne rekordy przyznawania punktów reputacji jak nikt inny - gdyby nie to ograniczenie   Szeroki uśmiech .
Ale dobrze że ktoś to robi, bo jest to jednak środek motywacyjny.
Odpowiedz
Witam po długiej przerwie.Jak się zapowiada ten sezon chętnie bym się wybrał na majówkę ale czy to już ta pora można się tam poczuć normalnie? Kamping ok. ale ten tłum w basenie? Zarumieniony
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,404 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości