Sárospatak
#11
(27-04-2013, 8:42)eplus napisał(a): Ja za kemping bez problemu płaciłem kartą. Za wstęp na kąpielisko kiedyś chyba tylko górna kasa (od wielkiego parkingu) miała terminal, teraz już chyba ta nad rzeczką też.
Wifi jest, ale we wrześniu nie udało mi się połączyć, tak słaby był sygnał, że ledwo się logowałem - i zaraz utrata połączenia. Hasło 21YGEMEB pisane wspak od końca do początku (cyfry "naście" na końcu).

Dzięki za informację to teraz już jestem wystarczająco poinformowany , po powrocie na który wybieram się w lipcu opiszę swoje wrażenia , postaram się dołożyć jakieś zdjęcia .
Odpowiedz
#12
Zdjęcia z ostatniej soboty - basen Acapulco o temperaturze30C - na upały w sam raz:

[Obrazek: 095c25a799902895.jpg]

Basen do pływania i zabawy, również 30C, głębokość - 1,5m. Zjeżdżalnia raczej powolna i mało stroma, ale chętnych było dużo:

[Obrazek: ecded6bd04bd9594.jpg]

Byliśmy tym razem na campingu pod namiotem, 7600Ft to całkowity koszt za 2+1 osoby za pobyt sobota-niedziela. Wszystkie d0mki były zajęte. Komary były, ale w umiarkowanej liczbie, i w ogóle wyjazd udany. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#13
Witam czy był ktoś na campingu Tengerszem osatnio?
zastanawiam się nad rezerwacją drewnianego domku komfort i interesuje mnie jakość i standard w tym domku a na stronie campingu niestety brak zdjec i mało informacji...
moze ktos byl? prosze o odpowiedz
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Poprawiam dane o hot-spocie: należy się logować do sieci PATA-LINK, hasło takie, jak wyżej wspak, ale bez CAPSLOCKA, nadajnik jest w białym budyneczku gospodarczym z tarasem 50 metrów od górnej bramy na prawo od ścieżki. Dziś dosyć tłumnie, przyjechaliśmy bez rezerwacji, ale trawy pod namiot jeszcze starcza.

[Obrazek: 19fd288da8338930gen.jpg]

[Obrazek: f46eb2b02810efc2gen.jpg]

Jeśli aktualnie jest ty ktoś z Forum, to wzywam do ujawnienia się. Oczko
Odpowiedz
#15
Witam , wczoraj wróciliśmy z Sarospatak można powiedzieć że wypoczęliśmy pobyt mieliśmy tygodniowy od soboty do soboty koszt naszego pobytu to 45,200 forintów za 2+1 pod namiotem ,
Odpowiedz
#16
(19-07-2013, 17:55)eplus napisał(a): Poprawiam dane o hot-spocie: należy się logować do sieci PATA-LINK, hasło takie, jak wyżej wspak, ale bez CAPSLOCKA, nadajnik jest w białym budyneczku gospodarczym z tarasem 50 metrów od górnej bramy na prawo od ścieżki. Dziś dosyć tłumnie, przyjechaliśmy bez rezerwacji, ale trawy pod namiot jeszcze starcza.

[Obrazek: 19fd288da8338930gen.jpg]

[Obrazek: f46eb2b02810efc2gen.jpg]

Jeśli aktualnie jest ty ktoś z Forum, to wzywam do ujawnienia się. Oczko

widzę w tle zielony namiot z kolorowym małym , jak byliśmy tam to on również stał
Odpowiedz
#17
Na campingu urzędowy język to polski, słyszy się też słowacki, a węgierski i ukraiński w zdecydowanej mniejszości. Obym się mylił, ale może już za rok-dwa znajdzie się inwestor, który zbuduje dwie zjeżdżalnie i h0tel, i skończy się darmocha... Teraz mam numer stanowiska 104, więc można sobie wyobrazić, jak szybko nakłady się zwrócą...
Odpowiedz
#18
(21-07-2013, 12:33)eplus napisał(a): Na campingu urzędowy język to polski, słyszy się też słowacki, a węgierski i ukraiński w zdecydowanej mniejszości. Obym się mylił, ale może już za rok-dwa znajdzie się inwestor, który zbuduje dwie zjeżdżalnie i hotel, i skończy się darmocha... Teraz mam numer stanowiska 104, więc można sobie wyobrazić, jak szybko nakłady się zwrócą...

ja przyjeżdżając dostałem numer 111 na namiot i zajmowaliśmy domek nr 8 5-cio osobowy ( tzn szwagrowie z dziećmi zajmowali domek a ja namiot )
Odpowiedz
#19
[Obrazek: 5k0ljl.jpg]
wyposażenie domku 5-cio osobowego
Odpowiedz
#20
[Obrazek: 30w9rpi.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,278 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,848 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,406 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości