Kisvárda
#61
Witajcie!
Jako, że piękny miesiąc sierpień zbliża się wielkimi krokami mam pytanie.
Czy może koś już był lub będzie w najbliższym czasie w Kisvarda furdo mógł by się podzielić wrażeniami ew jakimiś fotografiami z tego aquaparku?
Czy coś się zmieniło od mojego pobytu rok temu?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#62
Znalazłem film https://www.youtube.com/watch?v=dn2u3oEL5_s mieli jakąś nieciekawą pogodę, ale widać nowio otwartą część.
Odpowiedz
#63
Jeszcze jeden filmik z tej burzy https://www.youtube.com/watch?v=kjg-mZ-Kb-s
Może dobrze, że nie działało tam wtedy pole namiotowe  Uśmiech .
Odpowiedz
#64
[Obrazek: EqLJcTw.jpg]Pozdrowienia z Kisvarda dziś atakujemy baseny.
Odpowiedz
#65
Witajcie, to mój pierwszy post na forum, choć przeglądam go regularnie co roku. Dlatego z góry proszę o wyrozumiałość Uśmiech
Chciałbym zapytać o pobyt w Kisvardzie. Byliśmy już z rodziną wiele razy na Węgrzech, nadal nam się nie znudziły ale chcielibyśmy w tym roku coś zmienić. Przeglądając różne strony o basenach natrafiłem na tę właśnie miejscowość. Czy mógłbym prosić forumowiczów o jakąś aktualizację tematu? Jak z basenami? Jak z kwaterami? Czy jest to dobra baza na ewentualne wycieczki do innych miejscowości?

PS. Myślimy o czymś niezbyt odległym od granicy (mieszkam w St. Woli w Podkarpackiem), niezbyt wielkim kompleksie, co by dziecko 7 lat było zadowolone. Za ewentualne pomysły z góry dziękuję.
Odpowiedz
#66
O! Kiedyś to się jeździło do Kisvardy ... Szeroki uśmiech . Ale do czasu zlikwidowania kampingu  Smutek . Niestety, o ile wiem, baza noclegowa jest żadna nie licząc dość dość ekskluzywnego hotelu dla sportowców Varda. Dawno mnie tam nie było, więc może się coś zmieniło na plus ??? Może ktoś coś przeczytał i wie ? Na świeżą relację z samego miejsca nie ma co liczyć.
Odpowiedz
#67
Witajcie,
ja byłem w ub.r. ii 2 lata temu. Baseny okej, zjeżdżalnie super jak ktoś ma mniejsze dzieci i nastolatków. W mieście można znaleźć fajne knajpki, cukiernie, nie za wiele ale jedzenie jest okej, na basenach jak to na basenach, takie sobie Uśmiech Co do noclegów faktycznie słabo, ale wejdź na booking i poszukaj, ja spałem raz w Pap a raz w Tiszakanyár. Niedaleko basenów dwa supermarkety na fajne zakupy Uśmiech
Jak coś pytaj o szczegóły.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
#68
Ach to zdjęcie wyżej mi przypomniało piękne chwile na Węgrzech :-)
Odpowiedz
#69
[img]href=[/img][Obrazek: 8b70fb43db812925med.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: ed1b3437cfce08f8med.jpg][img]<a href=[/img][Obrazek: 9d9f22e3f46087ddmed.jpg]
Dzisiaj szybki wypad do aquacinema jak widać ludzi bardzo mało
Odpowiedz
#70
Jakieś opinie nt. Aquacinema?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,089 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,120 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,114 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości