Túró Rudi w Polsce
#31
Pilos to marka Lidla, czyli produkcja na konkretne zamówienie. W smaku zdają się być takie jak oryginały, ale niestety nie mamy w tej chwili wzorca. Wiadomo, że produkcja pod inną marką nie zawsze dorównuje jakością własnej marce. Jeżeli dobrze "schodzą", to jest nadzieja,że Lidl będzie kontynuował zamówienia.
A z drugiej strony ubędzie pozytywnych wrażeń smakowych tam na miejscu i czymś trzeba będzie to zastąpić.
Odpowiedz
#32
(10-02-2016, 21:36)antares1 napisał(a): @Bognar, coś bliżej wiadomo o ofercie Lidla odnośnie węgierskich produktów?
No cóż,konkretnie to nie wiem co będzie? Kierowniczka sklepu powiedziała że ma być coś ekstra z wędlin i jakieś przyprawy czy coś? ale co to ona sama nie wie?
Musimy śledzić ofertę Lidla,nic innego nam nie pozostało,mam nadzieję że podeślą te przeciery papryczki w tubach (były pyszne,jedne łagodne a drugie pikantne że aż strach Oczko )
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#33
Dzięki Bognar, więc trzeba śledzić ofertę na bieżąco. Ja też pytałem w Lidlu o ofertę węgierskich produktów ale nie potrafiono mi udzielić informacji.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#34
(12-02-2016, 15:51)Bognar napisał(a):
(10-02-2016, 21:36)antares1 napisał(a): @Bognar, coś bliżej wiadomo o ofercie Lidla odnośnie węgierskich produktów?
No cóż,konkretnie to nie wiem co będzie? Kierowniczka sklepu powiedziała że ma być coś ekstra z wędlin i jakieś przyprawy czy coś? ale co to ona sama nie wie?
Musimy śledzić ofertę Lidla,nic innego nam nie pozostało,mam nadzieję że podeślą te przeciery papryczki w tubach (były pyszne,jedne łagodne a drugie pikantne że aż strach Oczko )
Pozdrawiam serdecznie.
Ostrego Stefka (Nazwa niczego sobie Uśmiech ) możecie kupić tutaj: Sklep Hungaricum
Odpowiedz
#35
Swego czasu w Auchan były takie pasty w tubach,ostre i słodkie ale od dłuższego czasu już tego nie widzę,może nie było zbytu i zaprzestali sprowadzania?Smutek
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#36
Ja widziałem ze 2-3 miesiące temu.w Auchanie Rzeszów pastę czerwoną paprykową (Arany Piros) i pomarańczową gulaszową (Gulyaskrem).
Odpowiedz
#37
Może już trochę po czasie,ale może jeszcze kogoś zainteresuje oferta Lidl-a
http://winicjatywa.pl/lidl-znad-balatonu...skie-2016/#
Pozdrawiam serdecznie Oczko
Odpowiedz
#38
No i pokazało się Uśmiech od jutra,czyli od 25.02. będą dostępne w Lidl-u kolejne przysmaki kuchni Węgierskiej Oczko
Nie wiem czy oryginalne,ale warto zajrzeć,będą pod marką Lidl-a Deluxe.
Będzie salami,będą pasty i na pewno wiele wiele innych produktów.
Pozdrawiam serdecznie.Oczko
Odpowiedz
#39
Będą, ale chyba dopiero od 29.02.. Przynajmniej taka data widnieje w ich gazetce.
Odpowiedz
#40
W gazetce od 29.02 widnieje salami węgierskie ze szlachetną pleśnią w cenie 14,99 za 500,0
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Restauracje węgierskie w Polsce fvg 83 73,007 09-08-2022, 22:14
Ostatni post: Waldek
  hungarika spożywcze w Polsce varpho 41 36,376 26-07-2014, 19:19
Ostatni post: gon178
  Paprika Gourmet - węgierskie delikatesy w Polsce andrasz 6 6,388 11-07-2012, 15:52
Ostatni post: Ranyjulek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości