Hajdúszoboszló
(18-08-2015, 17:21)maj0nez napisał(a):
(17-08-2015, 16:34)tedasss napisał(a): W sobotę wróciliśmy z Hajduszoboszlo - a właściwie tej części Węgier. Może po krótce przedstawię swoją opinie i spostrzeżenia. Dodam, że nasza rodzina to 2 osoby dorosłe i ............................. e tym, że przejechałem łącznie prawie 2500 km.
Gorąco polecam takie wczasy.............

I jak porównanie Sosto.. do Hajdu.. ??
Plusy i minusy byłem tylko w Sosto i nie mam porównania.

majOnez musisz sam pojechać do Hajduszoboszlo i wtedy będziesz miał porównanie Uśmiech Bo każdemu podoba się co innego, Sostofurdo jest mniejsze bardziej kameralne spokojniejsze ,Hajduszoboszlo to duży kompleks basenów, aquapark odkryty i pod dachem, mnóstwo barów, restauracji bardzo duża baza noclegowa ale z mojego doświadczenia lepiej odwiedzac to miejsce koncem czerwca lub początkiem lipca wtedy jeszcze nie ma takich tłumów bo od połowy lipca prawie do konca sierpnia jest tam narawde tłoczno
Odpowiedz
(18-08-2015, 17:21)maj0nez napisał(a):
(17-08-2015, 16:34)tedasss napisał(a): W sobotę wróciliśmy z Hajduszoboszlo - a właściwie tej części Węgier. Może po krótce przedstawię swoją opinie i spostrzeżenia. Dodam, że nasza rodzina to 2 osoby dorosłe i ............................. e tym, że przejechałem łącznie prawie 2500 km.
Gorąco polecam takie wczasy.............

I jak porównanie Sosto.. do Hajdu.. ??
Plusy i minusy byłem tylko w Sosto i nie mam porównania.

Cześć.
No to wg mnie wygląda to tak:
Sosto - czyste, nowocześniejsze, ładne trawniki. Zdecydowanie fajnie, że w cenie jest część zamknięta i otwarta. Mniej zjeżdżalni: w środku 3 nie za duże, na zewnątrz też małe (oczywiście w porównaniu do HB). Baseny też różnorodne: chłodniejsze, ciepłe i gorące, dla dzieci i dorosłych. Generalnie nie ma się do czego przyczepić...................... Ale..... Zgodnie z żoną stwierdziliśmy, że bardziej podoba nam się HB szczególnie z dodatkowym Aquaparkiem. Więcej zjeżdżalni. Zdecydowanie więcej atrakcji wodnych dla dzieci. Nam trochę przeszkadzało to, że w Sosto od basenu do basenu trzeba trochę przejść a w HB, np. te dziecięce są w kupie i można praktycznie z wody do wody przechodzić. W HB są na pewno gorsze trawniki, brak placu zabaw dla dzieci.
Myślę, że trzeba zaliczyć oba. Jak dla mnie w skali 1 do 10 wygrywa HB 6 do 4.
Wchodząc na baseny w Sosto rozmawialiśmy z polską rodziną z małymi dziećmi. Znają oba obiekty i dla nich zdecydowanie Sosto.
Oddalone są od siebie o 75 km. Droga przez Debreczyn dobra i szybka. Myślę, że trzeba zaliczyć oba. Jak pojadę za rok to też pewnie zaliczę oba.
Odpowiedz
(18-08-2015, 17:58)wojti76 napisał(a):
(18-08-2015, 17:21)maj0nez napisał(a):
(17-08-2015, 16:34)tedasss napisał(a): W sobotę wróciliśmy z Hajduszoboszlo - a właściwie tej części Węgier. Może po krótce przedstawię swoją opinie i spostrzeżenia. Dodam, że nasza rodzina to 2 osoby dorosłe i ............................. e tym, że przejechałem łącznie prawie 2500 km.
Gorąco polecam takie wczasy.............

I jak porównanie Sosto.. do Hajdu.. ??
Plusy i minusy byłem tylko w Sosto i nie mam porównania.

majOnez musisz sam pojechać do Hajduszoboszlo i wtedy będziesz miał porównanie Uśmiech Bo każdemu podoba się co innego, Sostofurdo jest mniejsze bardziej kameralne spokojniejsze ,Hajduszoboszlo to duży kompleks basenów, aquapark odkryty i pod dachem, mnóstwo barów, restauracji bardzo duża baza noclegowa ale z mojego doświadczenia lepiej odwiedzac to miejsce koncem czerwca lub początkiem lipca wtedy jeszcze nie ma takich tłumów bo od połowy lipca prawie do konca sierpnia jest tam narawde tłoczno

Dokładnie. Myślę, że w HB ostatni tydzień czerwca albo pierwszy września dopiero pozwoliły by na oddech i zjeżdżalnie bez 20-minutowych kolejekUśmiech
Odpowiedz
(17-08-2015, 21:59)eplus napisał(a): 2500...? To Kolega gdzieś nad Bałtykiem mieszka? Czy pobłądziło się po drodze?
Koszt wejściówek dość znaczący, jednak skromniejsze kąpieliska na węgierskiej prowincji mogą być też znacznie tańsze.I nie tak oblężone.

Niekoniecznie na "węgierskiej prowincji". W Egerze rodzinny 2+2, całodniowy to 6000 forintów. Z tym, że tam nie ma aquaparku, choć są duże zjeżdżalnie (w cenie).
pzdr.

P.S.
A kto nie był w brunatnym bajorku w Hajduszoboszlo, ten miłośnikiem Węgier zwać się nie może Szeroki uśmiech
Odpowiedz
witam
Mam pytanie do bywalców HB. Czy ktoś korzystał w Hungarospa we wrześniu? chodzi mi konkretnie o zjeżdżalnieUśmiech
Według niektórych powinno być luźno a tym czasem strona kąpieliska podaje że aquapark czynny do 31 sierpnia Smutek
Odpowiedz
Witam, mam pytanie odnośnie tego kompleksu basenów. Czy warto tam jechać z dziećmi w wieku 6 i 8 lat? Dzieci nie mają jeszcze 140 cm wzrostu, więc (tak gdzieś wyczytałem, ale prośba o potwierdzenie) nie będą mogły korzystać ze wszystkich atrakcji. I właśnie o te atrakcje chcę zapytać - co je dokładnie ominie, jakie zjeżdżalnie, itd. Syn jest zapalonym "zjazdowcem" i byłby zawiedziony, gdyby widział fajne atrakcje i nie mógł z nich skorzystać. Może więc lepiej wybrać baseny w innej miejscowości np. w Debreczynie (tak byliśmy i wszystko było dostępne dla dzieci).

Pozdrawiam zimowo
Odpowiedz
Tu masz zasady korzystania ze zjeżdżalni.
http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-C...plata-ceny
http://www.hungarospa.hu/pl/Aquapark-2014-07-30
Odpowiedz
Witam serdecznie Uśmiech Zapoznałem się już z całym wątkiem jednak nie znalazłem odpowiedzi na jedno pytanie Uśmiech

Czy jest sens jechania z dzieckiem 1,5 roku?? Czy będzie miało co tam robić jak lubi wodę oczywiście?Uśmiech

No i drugie takie małe czy był ktoś może tutaj:

Aura Apartman
4200 Hajdúszoboszló, Jázmin u.5., Węgry

Pozdrawiam
Odpowiedz
Czy jest sens jechania z dzieckiem 1,5 roku?? Czy będzie miało co tam robić jak lubi wodę oczywiście?Uśmiech




Co to za pytanie, przecież Hajduszoboszlo to największy kąpleks basenów na Węgrzech więc jeśli lubi wodę to będzie zadowolony Uśmiech
[/quote]
Odpowiedz
No dobrze ale przecież nie będzie cały dzień siedziało w basenie Uśmiech Chodzi mi o to czy są tam jakieś atrakcje stricte dla tak małego dziecka? Czy to w wodzie czy też gdzieś na lądzie?Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,751 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,447 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,884 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,058 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości