Hajdúszoboszló
Ja wybieram się jutro rano chociaż pogoda chyba nie za bardzo. A w knajpach na basenach można płacić kartą ? Na mieście coś się dzieje ? Z kwaterami stoją przy ulicy ?
Odpowiedz
Płaciłem kartą koło żółwi i w tej koło sztucznych fal, z dachem w stylu głównego wejścia na baseny. Promocja soproni w beczce nad stawem 390 huf
Odpowiedz
A jak z kwaterami - stoją i szukają ?
Odpowiedz
Generalnie jest mało ludzi i kwater mysle, ze jest dostepnych bardzo wiele. W ogole moje wrażenia dotyczące Wegier -choć jestem tu pewnie z 25. raz -sa jakies  takie mało sympatyczne. standard basenów  coraz  słabszy, brudno. połamane i brudne leżaki, brudno w wc na terenie basenów, drożyzna porażająca wszędzie. Chyba ciągnie mnie tu jedynie sentyment.
Odpowiedz
Hajdúszoboszló przereklamowane, zmień miejsce na > Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő  Uśmiech  ...
Odpowiedz
Sztasek a jest tam coś dla dzieci ? Jutra rano ruszam i zabiłeś mi klina Uśmiech
Odpowiedz
W tym roku pogoda do bani na majówkę. Właśnie wróciłem i zdecydowanie polecam Aquaticum w Debreczynie. Dla dzieci to wiele lepsze miejsce niż same baseny w Hajduszoboszlo. 20 minut drogi.
Odpowiedz
Jakiś namiar na fajny nocleg dla dwóch osób w hajduszo? Sprawdzony , w miarę cenowo , mile widziany pokój z własną łazienką ,klima,balkon,aneksem kuchennym. Z góry dziękuję
Odpowiedz
Wjedziesz do Hajduszoboszlo a nocleg sam cię znajdzie  Oczko
Odpowiedz
Zgadzam się z tym, tylko z klimą to może być ciężko ale jakiś nocleg cię znajdzie na pewno.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,650 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,801 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,650 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości