Hajdúszoboszló
Witam, mam pytanie.
Jeżeli chce kupić bilet polskiemu emerytowi na baseny to wystarczy powiedzieć czy jakieś dokument (dowód osobisty) trzeba pokazać?
Odpowiedz
(18-05-2022, 8:56)nerwik_ns napisał(a): Witam, mam pytanie.
Jeżeli chce kupić bilet polskiemu emerytowi na baseny to wystarczy powiedzieć czy jakieś dokument (dowód osobisty) trzeba pokazać?
Nie wiem jak jest w Hajduszoboszlo, ale spotkałam się z sytuacją, że polski emeryt nie był uznawany za emeryta. Tylko  Węgrów dotyczyła zniżka.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
(18-05-2022, 9:02)czesieko napisał(a):
(18-05-2022, 8:56)nerwik_ns napisał(a): Witam, mam pytanie.
Jeżeli chce kupić bilet polskiemu emerytowi na baseny to wystarczy powiedzieć czy jakieś dokument (dowód osobisty) trzeba pokazać?
Nie wiem jak jest w Hajduszoboszlo, ale spotkałam się z sytuacją, że polski emeryt nie był uznawany za emeryta. Tylko  Węgrów dotyczyła zniżka.
W Bogacsu dowód i 65 lat, w Sarospataku wystarczyło powiedzieć emeryt i nic nie sprawdzali.
Odpowiedz
Witam. Planuję pierwszy wyjazd do HB w sierpniu z moją rodzinką (2+2). Mam pytanie odnośnie aquaparku. Jeśli dobrze rozumiem aby wejść do AP muszę najpierw wykupić wstęp na plaże i dopiero póżniej mogę dokupić AP? Czy ktoś się orientuje mniej więcej w cenach na sezon? Czy są jakieś pakiety całodniowe dające możliwość korzystania ze wszystkich stref rozrywkowych? A może jakieś pakiety rodzinne? Dzieciaki w wieku 4 i 6 lat. Proszę o kilka wskazówek na pierwszy pobyt tam. Pozdrawiam.
Odpowiedz
(21-05-2022, 20:04)robsonovski napisał(a): Witam. Planuję pierwszy wyjazd do HB w sierpniu z moją rodzinką (2+2). Mam pytanie odnośnie aquaparku. Jeśli dobrze rozumiem aby wejść do AP muszę najpierw wykupić wstęp na plaże i dopiero póżniej mogę dokupić AP? Czy ktoś się orientuje mniej więcej w cenach na sezon? Czy są jakieś pakiety całodniowe dające możliwość korzystania ze wszystkich stref rozrywkowych? A może jakieś pakiety rodzinne? Dzieciaki w wieku 4 i 6 lat. Proszę o kilka wskazówek na pierwszy pobyt tam. Pozdrawiam.
Tak jest aby wejść do Aquaparku trzeba najpierw kupić bilet wstępu na kąpielisko plażowe i lecznicze
A to link do cennika https://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny
Odpowiedz
(21-05-2022, 21:53)wojti76 napisał(a):
(21-05-2022, 20:04)robsonovski napisał(a): Witam. Planuję pierwszy wyjazd do HB w sierpniu z moją rodzinką (2+2). Mam pytanie odnośnie aquaparku. Jeśli dobrze rozumiem aby wejść do AP muszę najpierw wykupić wstęp na plaże i dopiero póżniej mogę dokupić AP? Czy ktoś się orientuje mniej więcej w cenach na sezon? Czy są jakieś pakiety całodniowe dające możliwość korzystania ze wszystkich stref rozrywkowych? A może jakieś pakiety rodzinne? Dzieciaki w wieku 4 i 6 lat. Proszę o kilka wskazówek na pierwszy pobyt tam. Pozdrawiam.
Tak jest aby wejść do Aquaparku trzeba najpierw kupić bilet wstępu na kąpielisko plażowe i lecznicze
A to link do cennika https://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny


Czyli de facto należy wykupić plaże (2800 huf), kąpielisko lecznicze (2800 huf) i wtedy dopiero mogę wykupić wstęp na AP?

Kurcze trochę sie rozczarowałem w tym momencie, bo patrząc na cennik przedsezonowy same tygodniowe karnety dla naszej czwórki tylko na plaże to już ponad 60k HUF, a gdzie dalej za kąpielisko lecznice i sam AP?

To już chyba najbardziej opłaca się wykupić nocleg w obrębie kąpieliska, aby opłaty kąpieliskowe zawarte były w cenie noclegu.
Odpowiedz
(23-05-2022, 10:40)robsonovski napisał(a):
(21-05-2022, 21:53)wojti76 napisał(a):
(21-05-2022, 20:04)robsonovski napisał(a): Witam. Planuję pierwszy wyjazd do HB w sierpniu z moją rodzinką (2+2). Mam pytanie odnośnie aquaparku. Jeśli dobrze rozumiem aby wejść do AP muszę najpierw wykupić wstęp na plaże i dopiero póżniej mogę dokupić AP? Czy ktoś się orientuje mniej więcej w cenach na sezon? Czy są jakieś pakiety całodniowe dające możliwość korzystania ze wszystkich stref rozrywkowych? A może jakieś pakiety rodzinne? Dzieciaki w wieku 4 i 6 lat. Proszę o kilka wskazówek na pierwszy pobyt tam. Pozdrawiam.
Tak jest aby wejść do Aquaparku trzeba najpierw kupić bilet wstępu na kąpielisko plażowe i lecznicze
A to link do cennika https://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-Ceny


Czyli de facto należy wykupić plaże (2800 huf), kąpielisko lecznicze (2800 huf) i wtedy dopiero mogę wykupić wstęp na AP?

Kurcze trochę sie rozczarowałem w tym momencie, bo patrząc na cennik przedsezonowy same tygodniowe karnety dla naszej czwórki tylko na plaże to już ponad 60k HUF, a gdzie dalej za kąpielisko lecznice i sam AP?

To już chyba najbardziej opłaca się wykupić nocleg w obrębie kąpieliska, aby opłaty kąpieliskowe zawarte były w cenie noclegu.
Kąpielisko lecznicze i plażowe jest  w jednym bilecie 2800HHUF tylko Aquapark i Strefa Premium jest dodatkowo płatna. Jeśli będziesz nocować na Thermal Camping płacisz tylko wstęp do Aquaparku i Strefy Premium
Odpowiedz
Witam
Mam pytanie czy wejścia na baseny zewnętrzne i lecznicze trzeba oddzielnie kupować wejściówki? czy jest jedna opłata na te dwie rzeczy.
Odpowiedz
(18-07-2022, 22:32)wwmarcus napisał(a): Witam
Mam pytanie czy wejścia na baseny zewnętrzne i lecznicze trzeba oddzielnie kupować wejściówki? czy jest jedna opłata na te dwie rzeczy.
To jest jeden bilet.
Odpowiedz
(19-07-2022, 6:26)juniorow napisał(a):
(18-07-2022, 22:32)wwmarcus napisał(a): Witam
Mam pytanie czy wejścia na baseny zewnętrzne i lecznicze trzeba oddzielnie kupować wejściówki? czy jest jedna opłata na te dwie rzeczy.
To jest jeden bilet.

A ile kosztuje taki bilet?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,802 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,650 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości