Wina węgierskie
(26-09-2016, 21:48)eplus napisał(a): Ratunku! Tylko nie z napisem Tesco albo Spar na etykiecie, bo żaden z tego prezent i wstyd na stole postawić! Oczko
Ja też kupuję w Tesco, ale Aszu bywa tam rzadko, i najwyżej 3-putonowy.

Taa-daam, a ja trzymam w piwnicy kilka butelek "z Tesco" Aszu 6.puttonowego z 1999 roku Uśmiech
W ogóle jak Tokaje to tylko w "tokajskich" białych 0,5.litowych butelkach oczywiście Oczko
Do Tokaju praktycznie nie zaglądam, ja egerski jestem, dlatego zdany jestem na tesco, ale wg mnie wybór mają bardzo dobry, a ceny 50% cen w Polsce.
pzdr.
Odpowiedz
(26-09-2016, 22:08)ember napisał(a): .... kilka butelek "z Tesco" Aszu 6.puttonowego z 1999 roku Uśmiech
I nie skwasiło się? Zmieszany Zdaje się że słodkich win nie należy trzymać w nieskończoność... OczkoWinoWinoWinoWinoWino
Odpowiedz
[quote='eplus' pid='29824' dateline='1474919302']
Ratunku! Tylko nie z napisem Tesco albo Spar na etykiecie, bo żaden z tego prezent i wstyd na stole postawić! Oczko
Też tak myślałem . Ale zdanie zmieniłem po próbie tego wina.Proponuję potajemną degustację i dopiero ocenę.Uśmiech
Odpowiedz
Nie piszę, że są złe. Na pewno są na przyzwoitym dobrym poziomie. Ja się obżeram rzeczami z Biedronki. Ale na prezent dla doktora czekoladek z napisem "Biedronka" bym nie zaryzykował, choć są bardzo dobre. W rodzinie sobie takie dajemy, nikt krezusa nie zgrywa. Oczko
Odpowiedz
(26-09-2016, 21:48)eplus napisał(a): A co powiecie na taką orkiestrę?

[Obrazek: 27251f36bbd93848.jpg]
Czym Ty to wiozłeś Smutek ??? Ale musiało brzęczeć na nierównościach Uśmiech
Odpowiedz
Tfu, przepraszam, pies osikał koło, dopiero teraz zauważyłem. Ale flaszek nie osikał, pilnowałem cały czas. Prawdopodobnie to ten bezpański pies z kempingu w Sarospataku.
Oczko
Odpowiedz
(27-09-2016, 11:48)oldman58 napisał(a): Czym Ty to wiozłeś Smutek ??? Ale musiało brzęczeć na nierównościach Uśmiech
Tym pojazdem w tle zdjęcia, byliśmy w 2 osoby, więc ułożyłem z tyłu na podłodze, czasem przełożyłem kocem albo ręcznikiem i nie było źle - ja jeżdżę powoli.
OczkoWino
Odpowiedz
Halo halo, dzień dobry!
Panowie i Panie Uśmiech Wielka prośba o pomoc i poradę, druga polówka w Budapeszcie przebywa i wracając miała zahaczyć o zaprzyjaźnioną piwniczkę w okolicach Egeru, niestety - sytuacja się zmieniła i powrót musi być szybki... Czy możecie polecić coś w B. lub w bliskiej okolicy, gdzie można kupić DOBRE wina w plastikach, aby większą ilość przywieźć do nas? Jeżeli nie w B. to coś na trasie pomiędzy B. a Miskolc/Tornyosnemeti, aby nie trzeba było zjeżdżać daleko od autostrady. Będę wdzięczny za pomoc Szeroki uśmiech
Odpowiedz
22. listopada 2016 w godz.19:00 - 22:00 w Przystani Jachtowej, Wroclaw, ul. Księcia Witolda 1 odbędzie się degustacja win węgierskich, którą poprowadzi Robert Makłowicz.
Bilet: 60 zł/os.
Odpowiedz
hej hej Uśmiech się zaczytałam w tym wątku Język A w czym/gdzie trzymacie wina? W piwnicach? Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Restauracje węgierskie w Polsce fvg 83 73,001 09-08-2022, 22:14
Ostatni post: Waldek
  Najlepsze cukiernie węgierskie w 2022 Waldek 0 458 12-06-2022, 11:47
Ostatni post: Waldek
  Węgierskie wody mineralne Kamjon 14 19,267 31-01-2019, 23:03
Ostatni post: Slavekk
  Potrawy węgierskie - godne polecenia Dora_hu 91 113,973 30-01-2017, 7:19
Ostatni post: Sztasek
  Węgry - kraj winogron i wina Klimaty Węgierskie 16 20,240 19-10-2016, 21:47
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości