Mapy google i drogi płatne
#1
Dzień dobry, 
Czy korzystał ktoś może z map google na Słowacji i Wegrzech omijajac drogi płatne? Czy nawigacja rozsądnie prowadzi?
Odpowiedz
#2
Według moich doświadczeń to nie działa to najlepiej.
Odpowiedz
#3
Które płatne drogi masz zamiar omijać "na Słowacji i Wegrzech"?
Odpowiedz
#4
Od strony Liptowskiego Mikulasza nad Balaton.
Odpowiedz
#5
(27-08-2018, 6:00)hncl napisał(a): Od strony Liptowskiego Mikulasza nad Balaton.

1. Liptowski Mikulasz - Balaton >>> tutaj masz trsę omijającą płatne odcinki

2. Liptowski Mikulasz - Balaton przez pogórze Pilis >>> tutaj masz krętą trasę omijającą płatne odcinki , to moja ulubiona

PS. Jeszcze nie spotkałem się z błędem przy wyznaczaniu trasy przy pomocy map Google. Mój przyjaciel ma zamontowany w aucie "notebook" cały czas jeździ z pomocą tej aplikacji.
Odpowiedz
#6
Czy kawałek drogi R1 za Bańska Bystrzyca na Słowacji zanim przejdzie na 69 jest bezpłatny? Bo nawigacja tak prowadzi.
Odpowiedz
#7
Wjeżdżając do miasta z kierunku Donovaly czteropasmówka jest wolna od opłat w granicach miasta Bańska-Bystrzyca.
Jak ominąć płatny kawałek ekspresówki R1 ostatnio piałem TUATJ, POST 1131
Odpowiedz
#8
Może powinien powstać post z gotowymi trasami google ? W różnych wersjach.
Odpowiedz
#9
Może z wydrukami tras Google? Bo trasy są chyba wyznaczane dynamicznie, mam wrażenie, że jeden tu wkleja trasę, a drugi nie rozumie, o czym gadka, bo widzi inną. Zresztą wystarczy zahaczyć myszą i trasa się zmienia według nie do końca określonych kryteriów.
Odpowiedz
#10
Ok, czyli do Stacji paliw Slovnaft (Zvolenská cesta) R1 jest bezpłatna.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 501 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Drożeją węgierskie autostrady i drogi szybkiego ruchu w 2022 r. Waldek 0 2,345 27-12-2021, 22:39
Ostatni post: Waldek
  Czy te drogi są płatne? Pytanie o alternatywę elemeleq 3 2,986 18-10-2016, 23:35
Ostatni post: fvg
  Mapy kurek 10 9,877 06-08-2012, 7:24
Ostatni post: kurek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości