Myjnie samochodowe
#1
Sztasku, pytam przede wszystkim Ciebie, ale ktokolwiek coś wie - niech napisze:

jak znaleźć na Węgrzech myjnię samochodową, taką ręczną z Karcherem, lancą i gorącą wodą, samoobsługową?
Parę lat temu wyszukałem w Nyirbator "automoso" i było chyba ze cztery, ale jedna to krzak-firma, czyli już nie istniała albo błędnie podano lokalizację, w drugiej myli jacyś chłopacy (już wolałbym po amerykańsku dziewczyny), trzecia z autem na platformie i wirującymi miotłami - strach o anteny i lusterka, czwarta, właśnie taka, jakiej szukałem, była nieczynna z powodu mrozu.
Ostatnio też się rozglądałem za myjnią, ale deszcz załatwił sprawę na 85%.
O co pytać ludzi, jakie hasło wpisywać w Internecie? Czy są jakieś dwie - trzy sieci z wykazem lokalizacji w różnych miastach? A może przy stacjach benzynowych szukać?
Ewentualnie jakaś pewna myjnia w S-ujhely, Miskolcu - najbardziej się usyfia na Słowacji, górki, gdzie często jest błoto albo śnieg.
Odpowiedz
#2
szukaj 'onkiszolgalo' lub 'nonstop' automoso
jest tego dosc sporo

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#3
Kilka lat temu myłem auto po przejechaniu granicy w Sátoraljaújhely.
Jadąc od granicy SK-H było to (po lewej stronie) przy pierwszym rondzie, tuż obok stacji benzynowej. 
Na necie znalezione, myjnia >>> Sárospatak Autókozmetika – Nagy Lajos u. 2. (autómosó)

Ludzi pytać o "automoszo". Komarek dobrze radzi, tylko trzeba wklepać w google:
> autómosó (myjnia)> kézi autómosó (myjnia ręczna) > önkiszolgáló autómosó (samoobsługowa myjnia)
Rezultat nie zawsze gwarantowany  Smutek
Odpowiedz
#4
Super, dzięki, znam oczywiście to rondo, na stacji też tankowałem, jest tam chyba jakiś dziwny dyskont DM czy podobny. Pierwszy zjazd z ronda dla powracających z Węgier obwodnicą, drugi to do Tesco i na granicę. Na pewno skorzystam.
Kezi ręczna, kezbalsam - krem do rąk.
Odpowiedz
#5
Rzeczywiście, jeździłem obok mnóstwo razy. Ale o myjni wtedy nie myślałem. Widać daszki i boksy. Jest tam dm, aldi, jysk, deichmann i praktiker, i oczywiście stacja benzynowa. Google SW:

[Obrazek: dd09bd7cccf05863.jpg]
Odpowiedz
#6
Tak, zgadza się, to jest dokładnie miejsce o którym wspomniałem ...  Uśmiech
Odpowiedz
#7
no i w trzecim poście starmans określił się co reklamuje  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
to chyba taki standard
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości