Sziget Festival
#1
Cześć
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale napiszę...

Chciałbym się wybrać na Sziget Festival w tym roku i zastanawiam się, czy udałoby się zobaczyć coś poza samym festiwalem.
Ktoś może był? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Przy samym wyjściu z Wyspy jest stacja kolejki miejskiej, bodajże H8 (?). Wsiadasz, wysiadasz w centrum, zwiedzasz.
Albo na nogach, nie jest tak daleko, zwłaszcza że jak się mozna domyśleć, w komunikacji miejskiej na tej trasie tłoczno będzie Oczko
pzdr.

EDIT
Kolejka H5 oczywiście Oczko
To takie cuś, co zaczyna jak metro (w tunelu) a potem jedzie jak tramwajo-pociąg. 
Jeszcze mi się przypomniało, ze są na czas Festivalu dodatkowe tramwaje wodne.
Odpowiedz
#3
Mapka poglądowa:

[Obrazek: TRPtFZ6.jpg]

Albo statkiem po Dunaju Uśmiech

[Obrazek: p23xac5.jpg]
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
Fajno, dzięki! Czyli warto Uśmiech
Odpowiedz
#5
(26-02-2019, 15:05)Tomasz99 napisał(a): Fajno, dzięki! Czyli warto Uśmiech

Byłem tylko jeden raz na tej imprezie, spędziłem tylko jedno popołudnie... to było o jedno popołudnie za dużo.
Odpowiedz
#6
a ja bede bronil szigetu Oczko pisalem kiedys ze moj pierwszy koncert lgt byl na szigecie 07 lub 08 juz nie pamietam
poza tym bylismy na skunk anansie, placebo, prodigy, korn, kings of leon, florence, limp bizkit
ostatnio troche moze siadl ale i tak corki jada na florence a my na foo fighters

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#7
(26-02-2019, 20:29)ex-komar napisał(a): a ja bede bronil szigetu Oczko pisalem kiedys ze moj pierwszy koncert lgt byl na szigecie 07 lub 08 juz nie pamietam ...

Nie atakuję Festiwalu ... 
Nie podobało mi się zachowanie młodzieży z flaszkami w rękau i ich złośliwe docinki o zawartości nadającej się do cenzury skierowane do osób w starszym wieku...
Odpowiedz
#8
Też kiedyś będą starzy, chyba, że biały proszek nie pozwoli...
Odpowiedz
#9
Cóż, zawsze można źle trafić... nie mamy na to wpływu. Na naszym rodzimym Openerze też ludzie bywają ciężcy...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości