Prośba o pomoc gdzie...?
#1
Witamy. Z racji tego że pogoda taka sobie to prosimy o pomoc w podjęciu decyzji gdzie jechać... . Jeżdzimy przyczepą(czyli kemping przy basenach), z dwójką dzieci 4 i 6 lat. Chcemy wyjechać we wtorek\środa(okolice Krakowa) do soboty. Dwa razy byliśmy w Sarospatak i teraz chcieliśmy gdzie indziej, myśleliśmy o Bogacs ale im więcej czytamy to nie możemy się zdecydować Zdziwiony . A do tego jeszcze ta pogoda i to że czytaliśmy że dużo basenów jest nieczynnych. może ktoś ma porównanie albo zaproponuje jeszcze coś innego...czytaliśmy też o Tiszafured i tak w zasadzie to pomiędzy tymi trzema myśleliśmy,ale jesteśmy otwarci na wasze sugestie i z góry dzięki za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#2
Jeśli pogoda kiepska to trzeba szukać kemping + baseny pod dachem Proponuję Hajduszoboszlo lub mniejsze kameralne Berekfurdo
Odpowiedz
#3
Proponuję Hajduszoboszlo.Jeżdżę tam niezmiennie od 6 lat .Na początku przygodę z Hajduszo zaczęliśmy właśnie od campingu pod namiotem, frajda dla dzieci.  Teraz z racji że,dzieci już  dorosłe wynajmujemy noclegi w kwaterach a cały dzień spędzamy na basenach. W tym roku również nasz urlop zaplanowany w Hajduszoboszlo . Oczko
Odpowiedz
#4
??? ...  "Brigetio Gyógyfürdő" Komárom > http://www.komthermal.hu/
Odpowiedz
#5
Dzięki za wszystkie odpowiedzi napewno kiedyś je weźmiemy pod uwagę. Pogoda do piątku według prognoz ma nie być najgorsza to jedziemy dziś w nocy i zostaniemy do piątku. Postawiliśmy po raz kolejny na Sarospatak
Odpowiedz
#6
Pogoda raczej kiepska będzie https://www.idokep.hu/idojaras/S%C3%A1rospatak  ale twój wybór  Oczko
Odpowiedz
#7
Na stronkach węgierskich z pogodą trzeba pisać Sárospatak przez a z kreską. Jak się pisze zwykłe a, to wybiera mi jakieś domyślne miasto. Na Interii oczywiście piszemy zwyczajne polskie a.
Odpowiedz
#8
(29-04-2019, 15:19)asanek236 napisał(a): Proponuję Hajduszoboszlo.Jeżdżę tam niezmiennie od 6 lat .Na początku przygodę z Hajduszo zaczęliśmy właśnie od campingu pod namiotem, frajda dla dzieci.  Teraz z racji że,dzieci już  dorosłe wynajmujemy noclegi w kwaterach a cały dzień spędzamy na basenach. W tym roku również nasz urlop zaplanowany w Hajduszoboszlo . Oczko

Przypadkiem wszedłem do tego wątku i zobaczyłem twoje info że jeździsz od kilku lat więc mam pytanie. Czy jest jakiś bilet aby móc korzystać z basenów zewnętrznych i aqapalace ? Może trzeba kupić 2 bilety ? Jak byłem w hotelu thermal to miałem opaskę i mogłem przechodzić na zewnątrz. Kupując bilet do aqapalce nie można wyjść na zewnątrz. Pewnie napiszę to samo pytanie w wątku o Hajduszoboszlo ...
Odpowiedz
#9
Aby korzystać z basenów zewnętrznych i aquapalace trzeba kupić dwa bilety, ewentualnie jest jeszcze pakiet gold na wszystkie obiekty łącznie z aquaparkiem ale dopiero od 15 czerwca
Odpowiedz
#10
(30-04-2019, 21:07)wojti76 napisał(a):
(30-04-2019, 17:24)Tomeq napisał(a):
(29-04-2019, 15:19)asanek236 napisał(a): Proponuję Hajduszoboszlo.Jeżdżę tam niezmiennie od 6 lat .Na początku przygodę z Hajduszo zaczęliśmy właśnie od campingu pod namiotem, frajda dla dzieci.  Teraz z racji że,dzieci już  dorosłe wynajmujemy noclegi w kwaterach a cały dzień spędzamy na basenach. W tym roku również nasz urlop zaplanowany w Hajduszoboszlo . Oczko

Przypadkiem wszedłem do tego wątku i zobaczyłem twoje info że jeździsz od kilku lat więc mam pytanie. Czy jest jakiś bilet aby móc korzystać z basenów zewnętrznych i aqapalace ? Może trzeba kupić 2 bilety ? Jak byłem w hotelu thermal to miałem opaskę i mogłem przechodzić na zewnątrz. Kupując bilet do aqapalce nie można wyjść na zewnątrz. Pewnie napiszę to samo pytanie w wątku o Hajduszoboszlo ...
Aby korzystać z basenów zewnętrznych i aquapalace trzeba kupić dwa bilety, ewentualnie jest jeszcze pakiet gold na wszystkie obiekty łącznie z aquaparkiem ale dopiero od 15 czerwca

Też mi się tak wydaje. Napisałem emaila ale nie dostałem odpowiedzi. Czyli 3400 za aquapalace i 2100 baseny zewnętrzne to nam daje 5500 x 13,20 (dzisiejszy kurs revoult) = 72,63 zł
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Gdzie na baseny termalne ? rustin 18 11,571 15-04-2019, 21:38
Ostatni post: blackberry
  Proszę o pomoc szukam basenów z takimi a la piramidami jacek75lodz 4 2,875 10-02-2019, 9:00
Ostatni post: czesieko
  Gdzie zjeść smacznie i tanio w Egerze jhucal 10 22,805 20-08-2018, 10:26
Ostatni post: kowcio
  Wyszehrad - gdzie w okolicy? adamc 4 4,233 17-02-2017, 23:55
Ostatni post: adamc



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości