Igal
#1
Planowałem w najbliższy weekend pobyt nad Balatonem, ale prognozy są dość paskudne, więc szukam alternatywy na jakieś cieplejsze wody w okolicy Oczko

Igal wygląda sympatycznie. Był ktoś może? Ze strony wynika, że w cenie noclegu na kempingu jest też wstęp na baseny.
Odpowiedz
#2
Od Siófok do Igal jest ok.60 km, miejsce warte odwiedzin. Dobre połączenia autobusowe bezpośrednie, te z przesiadką lepiej odpuścić. Kemping nie jest duży, miejsc wydzielonych nie ma. Sanitariaty normalne, wspólne, jest kuchnia. Pralnia jest płatna. Możliwość podłączenia prądu, wi-fi gratis. Swego czasu nie było gratisowej wejściówki w cenie, obecnie pobierana jest dopłata za wejście na baseny. 
Wody w basenach o dużej zawartości jodu o pozytywnym działaniu na schorzenia ruchowo-reumatyczne...
Odpowiedz
#3
Tutaj jednak dość wyraźnie pisze, że w pakiecie noclegowym jest wejście: http://www.hoforrascamping.hu/index.php/...net-preise

Ale właśnie doczytałem, że w weekend są koncerty na basenach (jak dość często) i zastanawiam się, czy w ogóle będzie miejsce na kempingu...
Odpowiedz
#4
Pudelek - pisze... do pakietu w cenie podanej poniżej można dokupić odpowiednio do wieku
Zusätzliche Personenkarte zum Paket (Aufenthalt +Badeeintritt):
Kinder 0-6 Jahre - frei
Kinder 6-18 Jahre – 1.700 Ft
Erwachsene ab 18 Jahren – 2.000 Ft
Odpowiedz
#5
tak, dla dodatkowych osób. Przecież wyżej jak byk stoi:
"Badeeintritt für 2 Personen (für alle betriebenen Becken, Riesenrutsche und Saunalandschaft) "

Zresztą pisałem do nich i potwierdzili, że wejście jest w cenie.

Mnie natomiast interesuje jak tam jest z gastronomią? Pewnie na basenach coś będzie, ale kemping ma jakiś bar albo jest jakaś restauracja w miejscowości? Pamiętasz może?
Odpowiedz
#6
Na basenach jest restauracja dla gości, to ta przy parkingu.
Na samym kempingu nie było sklepu, ale jest bardzo blisko w sąsiedztwie restauracji. 
Sam Igal to takie wioskowe miasteczko, wszystko jest na miejscu i pod ręką ...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości