Covid-19 na Węgrzech
(07-08-2020, 15:45)josef.svejk napisał(a):
(07-08-2020, 15:18)Pudelek napisał(a): Nie pytam się o regulacje słoweńskie tylko o węgierskie. Na stronie polskiej ambasady pisze jedynie o wjeździe z "terytorium państw zaszeregowanych do kategorii zielonej "
Identycznie. 

To chyba logiczne. 
Jak byś wjechał z czerwonej Polski ewentualnie to nic nie zmieni że wjedziesz z Zielonej Słowacji. 
Na pytanie jak sprawdza?
Tak jak korytarze tranzytowe humanitarne. Wystarczy patrzeć na rejestrację.

Zamiast Twojej logiki wolałbym jakieś potwierdzone stanowisko. Bo np. wjeżdżając z Chorwacji na Węgry raczej nie miałem okazji chwilę wcześniej być w czerwonej Polsce. I odwrotnie - idąc z tą logiką mogę śmiało obecnie wjeżdżać na Węgry z żółtej Rumunii i Serbii i nad Dunajem zostać, bo Polska jest zielona...
Odpowiedz
(07-08-2020, 18:03)Pudelek napisał(a):
(07-08-2020, 15:45)josef.svejk napisał(a):
(07-08-2020, 15:18)Pudelek napisał(a): Nie pytam się o regulacje słoweńskie tylko o węgierskie. Na stronie polskiej ambasady pisze jedynie o wjeździe z "terytorium państw zaszeregowanych do kategorii zielonej "
Identycznie. 

To chyba logiczne. 
Jak byś wjechał z czerwonej Polski ewentualnie to nic nie zmieni że wjedziesz z Zielonej Słowacji. 
Na pytanie jak sprawdza?
Tak jak korytarze tranzytowe humanitarne. Wystarczy patrzeć na rejestrację.

Zamiast Twojej logiki wolałbym jakieś potwierdzone stanowisko. Bo np. wjeżdżając z Chorwacji na Węgry raczej nie miałem okazji chwilę wcześniej być w czerwonej Polsce. I odwrotnie - idąc z tą logiką mogę śmiało obecnie wjeżdżać na Węgry z żółtej Rumunii i Serbii i nad Dunajem zostać, bo Polska jest zielona...
Dobrze prawisz, tego nie potrafię logicznie rozstrzygnąć.
Odpowiedz
Sanepid zapowiada dalsze duże wzrosty, będą robić badania przesiewowe w Małopolsce.
Więc znów.wraca kwestia kto i kiedy na Polskę się zamknie...
https://www.rp.pl/Covid-19/200809620-Sze...ie-ma.html
Odpowiedz
Czy możecie napisać jak aktualnie wygląda samo przekraczanie granic PL/CZ, CZ/SK, SK/HU? Czy są jakieś badania temp. ciała? Czy powstają z tego powodu korki? Czy wszystkie przejścia są otwarte czy trzeba przekraczać tylko na wskazanych?
Odpowiedz
Flaga węgierska  Wzrost zawartości/ilości materiału genetycznego koronawirusa stwierdzono w próbkach ścieków pobranych w Budapeszcie i w Debreczynie. Dziedziczny materiał wirusa jest wydalany przez osoby zakażone wirusem Covid-19.
Wzrost stężenia owego materiału wykrywanego w ściekach zapowiada wzrost liczby zakażeń w kolejnych 4-10 dniach.
Odpowiedz
^^^Czyli powiedzenie że ja covid mam w d... ,nie jest takie od czapy Oczko
Odpowiedz
(10-08-2020, 14:22)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Wzrost zawartości/ilości materiału genetycznego koronawirusa stwierdzono w próbkach ścieków pobranych w Budapeszcie i w Debreczynie. Dziedziczny materiał wirusa jest wydalany przez osoby zakażone wirusem Covid-19.
Wzrost stężenia owego materiału wykrywanego w ściekach zapowiada wzrost liczby zakażeń w kolejnych 4-10 dniach.
Odpowiedz
(10-08-2020, 14:42)mariozurek napisał(a):
(10-08-2020, 14:22)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Wzrost zawartości/ilości materiału genetycznego koronawirusa stwierdzono w próbkach ścieków pobranych w Budapeszcie i w Debreczynie. Dziedziczny materiał wirusa jest wydalany przez osoby zakażone wirusem Covid-19.
Wzrost stężenia owego materiału wykrywanego w ściekach zapowiada wzrost liczby zakażeń w kolejnych 4-10 dniach.
No to bardzo ciekawa wiadomość
Odpowiedz
(10-08-2020, 14:01)chrism napisał(a): Czy możecie napisać jak aktualnie wygląda samo przekraczanie granic PL/CZ, CZ/SK, SK/HU? Czy są jakieś badania temp. ciała? Czy powstają z tego powodu korki? Czy wszystkie przejścia są otwarte czy trzeba przekraczać tylko na wskazanych?
Granica PL-SK i SK-HU żadnej kontroli tak jak to było przed tym całym zamieszaniem z koronawirusem.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nic nie wykombinują z granicami. Ale jak wykombinują to sami będą stratni.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,230 724,699 11-05-2024, 18:56
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 232 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 328 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 184 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 508 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości