Covid-19 na Węgrzech
Z tego co czytam, wynika, że tyczy się to obywateli Węgier a nie osób przyjezdnych. Tak czy inaczej trzeba czekać. Mam zaplanowany wyjazd na 6września i mam nadzieje że mi sie uda.
Odpowiedz
(19-08-2020, 21:15)Cz@rek napisał(a): I taki skansen właśnie lubię. Uśmiech


ja tez   Uśmiech

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
(20-08-2020, 11:40)ex-komar napisał(a):
(19-08-2020, 21:15)Cz@rek napisał(a): I taki skansen właśnie lubię. Uśmiech


ja tez   Uśmiech

Najzabawniejsze jest to, że krytycy tego "skansenu" (podobnie jak np. Czarnogóry), rwą się do niego, jakby był to przymus, i nie mieli innych "nowoczesnych" miejsc do wyboru  Szeroki uśmiech 
Gdyby ktoś miał trudności ze znalezieniem odpowiednio "nowoczesnej" kwatery, to podaję przykładowy link;

https://www.newsweek.pl/biznes/10-najdro...pl/2wfxnwk
Odpowiedz
obecnie w moim 'skansenie' spory ruch  Oczko
rozpoczyna sie dzisiaj jazz piknik plus wystawa okolicznych winiarzy
pewnie bedzie kilka tysiecy gosci co jak na male wioche dosc spore wyzwanie
po slabym starcie sezon konczy sie calkiem calkiem, wszystkie miejsca mamy wynajete do konca sierpnia
jak ktos jest nad polnocnym brzegiem balcsiego to zapraszam do paloznak
egeszsegedre!

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Kto wyjedzie do końca sierpnia to jakoś wróci, później pewnie nie wjedzie bez kwarantanny lub testów. Nie wiadomo też co będzie z termami itd.
Odpowiedz
Wiecie może kiedy spodziewac się nowychinfo na temat granic, kwarantanny itp? Mamy chęć wybrać się na sam koniec sieprnia i wrócić w okolicach 2 wrzesnia. Tym razem nie rezerwuje niczego wcześniej, rezerwację klepne jak coś dzien przed wyjazdem Uśmiech
Odpowiedz
(20-08-2020, 15:52)jolciaa171 napisał(a): Wiecie może kiedy spodziewac się nowychinfo na temat granic, kwarantanny itp? Mamy chęć wybrać się na sam koniec sieprnia i wrócić w okolicach 2 wrzesnia.  Tym razem nie rezerwuje niczego wcześniej, rezerwację klepne jak coś dzien przed wyjazdem Uśmiech
Hey
To wcześniej sama pisałaś że nie planujesz jechać bo Węgrzy przygotowują się do zamknięcia granic od początku września.
:-(
Odpowiedz
(21-08-2020, 7:49)maj0nez napisał(a):
(20-08-2020, 15:52)jolciaa171 napisał(a): Wiecie może kiedy spodziewac się nowychinfo na temat granic, kwarantanny itp? Mamy chęć wybrać się na sam koniec sieprnia i wrócić w okolicach 2 wrzesnia.  Tym razem nie rezerwuje niczego wcześniej, rezerwację klepne jak coś dzien przed wyjazdem Uśmiech
Hey
To wcześniej sama pisałaś że nie planujesz jechać bo Węgrzy przygotowują się do zamknięcia granic od początku września.
:-(
 U nas cały czas jest temat wyjazdu na Węgry, bije się z myślami czy jechać własnie z małym dzieckiem. Jesli pojedziemy to pewnie an spontanie. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to jedziemy na Podhale Oczko
Odpowiedz
U nas odwrotnie miałem w listopadzie zaplanowane 2 tygodnie w Rumunii objazdówkę i oczywiście w tym Węgry ale z drugą połówką postanowiłem odpuścić wyjazdy za miedzę.
Za to świetnie spędziliśmy urlop w PL, był plan zwiedzić Przemyśl ale wyszło jak zwykle...
Odpowiedz
(21-08-2020, 8:15)maj0nez napisał(a): U nas odwrotnie miałem w listopadzie zaplanowane 2 tygodnie w Rumunii objazdówkę i oczywiście w tym Węgry ale z drugą połówką postanowiłem odpuścić wyjazdy za miedzę.
Za to świetnie spędziliśmy urlop w PL, był plan zwiedzić Przemyśl ale wyszło jak zwykle...

My bylismy na poczatku sierpnia w Eger Uśmiech też wypad bardzo udany, jestem zauroczona tym miastem i na pewno tam wrocimy Uśmiech Mieliśmy zarezerowany teraz na koniec sierpnia wyjazd do Siofok, ale z tego jednak zrezygnowalismy  ze wzgledu na możliwosc anulacji do 2 tyg przed przyjazdem.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,230 724,032 11-05-2024, 18:56
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 231 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 326 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 184 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 503 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości