Covid-19 na Węgrzech
W Bogacs wpuszczają.
Odpowiedz
Zaczynałem już wątpić, ale to wpis z polskiej ambasady w Budapeszcie:

WĘGRY ZAPRASZAJĄ
Ambasada Węgier z ogromną radością informuje, że od 1 lipca br. cudzoziemcy będący w posiadaniu #unijnego #paszportu COVID?? mogą wjeżdżać na terytorium Węgier?? bez żadnych ograniczeń, jak również korzystać z usług turystycznych na terenie kraju na podobnych zasadach, jak osoby z  węgierskim certyfikatem szczepień. ?⛵️??
Nagy örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az EU Covid igazolvány?? birtokában a külföldi állampolgárok korlátozás nélkül beutazhatnak Magyarország?? területére és a magyar védettségi igazolványnak megfelelő kedvezményeket élvezhetik a magyarországi szolgáltatások igénybevétele esetén. ?⛵️??

Podejrzewam, że może minąć kilka dni zanim w różnych węgierskich instytucjach się o tym zorientują i zaczną akceptować bez problemów.
Odpowiedz
^^^Dokładnie, pewnie obieg informacji jest słaby i zapewne do wielu "cieciów z bramy" jeszcze nie dotarł i dlatego na jednych basenach jest problem a na innych wpuszczają.
Odpowiedz
Gdzieś czytałem przed chwilą, że na jakimś basenie obywateli RP zaczęto wpuszczać od... 16 Szeroki uśmiech Ja się ciągle dziwię, że nie szło tego wszystkiego przygotować lepiej, ogłosić dokładnych przepisów kilka dni temu, ale widać w większości krajów mają i obywateli i turystów w dupie i niech sobie radzą sami...
Odpowiedz
WOW nadzieja coraz bliżej. 9 lipca jedziemy do Tamasi, ciekawe, czy tam wpuszczą na baseny ( mamy certyfikaty)?, Jak nie, to jakie mamy w okolicy kąpieliska z wodą leczniczą? Poza Igal?
Odpowiedz
No to..., wyruszyłem wczoraj z przyczepą kempingową, żeby przetrzeć szlaki, bo nie można było się konkretnie dowiedzieć co i jak. No tooo... jestem na kempingu w Berekfurdo, wróciłem właśnie z kąpieli, huuurrra. Wpuszczają i zapraszają nas . Na granicach nie ma nikogo, tak jak było dawniej. jechałem przez Słoweńskie Nowe Miasto. Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków.. PS Jesteśmy pierwszymi Polakami na kempingu w tym rokuUśmiech
Odpowiedz
(01-07-2021, 19:59)piterek napisał(a): No to..., wyruszyłem wczoraj z przyczepą kempingową, żeby przetrzeć szlaki, bo nie można było się konkretnie dowiedzieć co i jak. No tooo... jestem na kempingu w Berekfurdo, wróciłem właśnie z kąpieli, huuurrra. Wpuszczają i zapraszają nas . Na granicach nie ma nikogo, tak jak było dawniej. jechałem przez Słoweńskie Nowe Miasto. Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków.. PS Jesteśmy pierwszymi Polakami na kempingu w tym rokuUśmiech
 Świetna wiadomość! Bawcie się dobrze Uśmiech my w sierpniu jedziemy do Egeru. Pozdrawiam równiez Uśmiech
Odpowiedz
Leje jak z cebra, aleeee... chyba nigdy mnie tak nie cieszyła taka pogoda, bo pluskałem się w tym czasie na basenach termalnych pod dachem. Cieszę się bardzo, a najbardziej mój kręgosłup, pozdrawiam wszystkich węgromaniaków.
Odpowiedz
(02-07-2021, 9:47)piterek napisał(a): Leje jak z cebra, aleeee... chyba nigdy mnie tak nie cieszyła taka pogoda, bo pluskałem się w tym czasie na basenach termalnych pod dachem. Cieszę się bardzo, a najbardziej mój kręgosłup, pozdrawiam wszystkich węgromaniaków.
Udanego wypoczynku!
Po powrocie napisz jak było na granicach...
Odpowiedz
Jestem w Zalakaros.. Od jutra baseny otwarte dla wszystkich, bez certyfikatów. Restauracje już otwarte i jemy w środku.. Bez maseczek.. Przyjęło preparat 5,5 miliona ludzi więc Węgierskie władze pozwoliły ludowi na chwilę wolności.. Kobieta u której mamy apartament szczęśliwa bo jutro zjadą goście.. Więc pakować się i na Węgry do naszych bratankow..
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,230 724,497 11-05-2024, 18:56
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 232 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 327 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 184 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 508 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: