Parkowanie w Budapeszcie
Dzięki Sztasek wreszcie jakies konkrety szukam wlasnie tego typu parkingu,juz rozważałem nawet gdzies przed lotniskiem bo tam takich pelno ,ogrodzonych i z kims pilnującym
Odpowiedz
Na tym parkingu nie miałem żadnych problemów ...
Komunikacja miejska w Budapeszcie bardzo dobrze funkcjonuje i na dodatek jest możliwość korzystania ze wszystkich miejskich środków lokomocji bez ograniczeń na pdstawie biletu 24 lub 72 godzinnego.
PS. Pamiętaj o folii do przykrycia siedzeń i kierownicy ... mieszkańcy pobliskich bloków dokarmiaja ptaki  Zarumieniony
Odpowiedz
kojarze tam dwa parkingi gdzie ewentualnie mozna zostawic motor
albo tani przy ulloi ut taki betoniak miedzy kamienicami, ciec za 1tys ft potrzyma przez dobe
albo porzadny po drugiej strony ferenc za kosciolem przy raday ut ten jest podziemny
ceny nie sa horrendalne a tylko wysokie, przy moscie potefiego nie jest tanio

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Czyli ten pierwszy ktos pilnuje dzien i noc - chcę zostawic moto na 3 dni.
a ten drugi tez strzezony calą dobe? czy tylko jakis monitoring?

Ex- komar móglbys dokladniejsze lokalizacje podac obu?
Odpowiedz
Ten pierwszy to: Star Park Parkoló, 1091 Budapest, Üllői út 27 - mały parking, całodobowy portier, to mały parking.
O tym drugim nie wiem nic ...
Odpowiedz
Dzięki,ale to ten parking tysiaka nie bierze tylko ma wysokie stawki : 350 huf godz a doba 7000- na stronie pisalo u nich.W sumie to dosyc drogo jak na parking odkryty bo widzialem podziemne ze biorą mniej.Chyba ze za moto biorą mniej...
Odpowiedz
chodzi mi o parking na ulloi ut po drugiej stronie ferenca
tam wjazd byl od lillom o ile dobrze pamietam
ten drugi na raday ut za kosciolem ok numeru 40-44 porzadny podziemny
musicie wybaczyc ale ze trzy lata juz tam nie bylem
ceny za moto zaleza od dogadania sie z cieciem to nie auto z cennika

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
wyczaiłem dobry parking cena niska nawet za auto -weekend 2800, menadzerka mi odpisala ze strzezony i monitorowany,podziemny :http://www.pollackgarazs.hu/
ale ten o ktorym ty mowisz ex-komar tez chyba znalazlem Uśmiech
Odpowiedz
Witam , 
Szukam parkingu w okolicy : 
Budapest, Wesselényi u. 10, 1077 Węgry
Zostajemy tam od jutra czyli 20.08-22.08 . Z tego co wiem jutro jest darmowy to zaparkuje o ile będzie miejsce przy ulicy ale na następne 24h czyli 21.08-22.08 muszę znalezsc parking . I tu moje pytanie zna ktos jakis darmowy bezpieczny parking w okolicy lub nie okolicy lub poprostu jakis tani w okolicy A jak niema tanich w okolicy to gdzie najlepiej zostawić auto osobowe  ? Bardzo bym prosił o pomoc !
Odpowiedz
w poblizu wesselenyi ut nie ma ani bezplatnych ani tanich parkingow
sztuka jest znalezc cokolwiek co ma wolne miejsce

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 277 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 554,302 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,574 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 297 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 522,882 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości