Parkowanie w Budapeszcie
Witam od soboty do środy będę z rodziną w Budapeszcie. Na Airbnb wykupiłem nocleg ulica Kiskorona, i pytanie jak najtaniej zaparkować. Właścicielka mieszkania napisała że koszt parkingu to 1 do 1,5euro za 1h...
Odpowiedz
kiskorona ut w obudzie? masakra
mozesz ewentualnie probowac w parku floriana przu bloku jamniku

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Parkowanie gratis to tylko w godzinach od 18.oo wieczorem do 08.oo rano - gdy znajdziesz wolne miejsce.  !
III dzielnica, jak pisał ex-komar, parkowanie to masakra. Bałem, parkowałem i potwierdzam. Na parkingu na którym parkowałem w dzień wiele aut za szybą miało karty parkingowe. Parkowanie przy centrach handlowych też jest ograniczone w czasie.
Do strefy bezpłatnego parkowania od Kiskorona utca to odległość to ok. 3 km.  Smutek
Odpowiedz
Z FB: [Obrazek: 91606769_10159497061899307_7122730066689...e=5EB0D41C]
Odpowiedz
OK  Uśmiech  podam dalej
Odpowiedz
Ja zrozumiałem: Orban Viktor, poniedziałek i parkowanie - reszta była w opisie nędznie się tłumaczącym. Ale myślę, że dotyczy BP.
Odpowiedz
(05-04-2020, 20:03)eplus napisał(a): Ja zrozumiałem: Orban Viktor, poniedziałek i parkowanie - reszta była w opisie nędznie się tłumaczącym. Ale myślę, że dotyczy BP.
Flaga węgierska  Od poniedziałku na terenie Węgier parkowanie na parkingach publicznych bezpłatne ...
Odpowiedz
Dobra, nadszedł chyba ten czas, gdzie przez 2 tyg trza by gdzieś bezpiecznie ukryć samochód. Jak najtaniej, może jakimś cudem za friko.Ogólnie po BP jeździ mi się spoko, czy to autem, czy publicznych, więc nie musi być bardzo blisko od miejsca noclegu. Tak żeby w max pół godziny się dostać. Nocleg prawdopodobnie będzie na Király utca. Długa to ulica więc w okolicach rzutu beretem od Deák Ferenc tér, gdzie mamy M1,2 i 3. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
(12-06-2020, 13:52)LK1 napisał(a): bezpiecznie ...


kurcze ale rejon wymysliles, moze znajdziesz przy jakiejs uliczce ale raczej masz przerabane
jak juz trzymac sie tego bezpiecznie to np. na hollo jest podziemny z monitorem ale tydzien 45? 50? tys ft
krol sie bawi - zlotem placi  Oczko

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
To nie takie prosteOczko. Plan był taki by poszukać czegoś poza centrum, szczególnie że jedziemy z czworonogiem.Co ciekawe na booking jeszcze wczoraj albo przed wczoraj było ponad 2k ofert.
Teraz w zależności kiedy kliknę, to jest 700, 1000, 1200. Nie chcę mi się wierzyć że ludzie rzucili się na Budapeszt, szczególnie że np. w Pradze od kilku dni nie zmieniło się za wiele, a to przecież też bardzo popularne miasto.Do tego jak fitruje ' zwierzaki akceptowane' to wyskakuje mi 500 a przy 2tyś wolnych było 200

Nie wiem ale mniejsza z tym, może coś booking ma awarię. Generalnie czworonóg generuje koszty Dodgy. Po pierwsze musi być akceptowany.Odpada 90% noclegów , po drugie większy metraż , po trzecie - znaleźliśmy fajny duży apartament...Opłata za psa 15 euro za dobę. Kogoś tu chyba... Fajnie by lokal znajdował się trochę poza centrum + moje minima czyli wysoka ocena, klima ,kuchnia itp.Kończąc na cenie. Przecież nie zapłacę przykładowo 4k za 2 tygodnie, za same noclegi.

Wyszło to Kyraly bo fajny apartament ale nie spodziewałem się że z taka lipa z parkingiem będzie. 15-20 euro to 'lekka przesada'.

No i tak jesteśmy w kropce. Apartament nieopłacony, można odwołać - chyba tak zrobimy, bo to faktycznie nie ma sensu, do tego wiadomo że knajpa na knajpie.
Nic, będę szperał - zawsze w rezerwie będzie Praga. Oba miasta, jak się zna  ,to się znajdzie sporo super psich miejscówek.

Kończąc, wybiłeś mi z głowy akurat to położenie.

Pozdrawiam!.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 222 Dzisiaj, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 283 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,021 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,698 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 305 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości