Nyirbator
Sprawa perspektywy czyli odniesienia, tydzien temu goscilem w Szaflarach w Goracym Potoku.
Czy ja napisalem, ze cos jest "be"?
P.S. Czytales posty na tym forum na 3 lata przed jego zalozeniem przez fvg? 8)
Odpowiedz
Wyjechaliśmy kwadrans po drugiej - warunki drogowe były średnie: duża część trasy w mżawce, na Słowacji zaraz za Krajną Polaną zdarzały się przez to śliskie miejsca. Zwierzyny płowej i spłowiałej były wielkie ilości. Na miejscu byliśmy o pół do ósmej. Mogliśmy się od razu zalogować w Termal Apartman. Nasz pokój:

[Obrazek: 704c22273ef02465.jpg]

Po śniadaniu idziemy na kąpielisko Sarkany. Ludzi z rana jest bardzo mało.

[Obrazek: 86d9754cdcb78eaa.jpg]

[Obrazek: 656349734144e0d3.jpg]

Palmy i storczyki:

[Obrazek: f2bf5f0fdea8f167.jpg]

[Obrazek: b5f83d6b62fd58ac.jpg]

Kalejdoskop Hubble'a:

[Obrazek: 1375ddce0d21cf83.jpg]

7.01. - śniadanie:

[Obrazek: c72286c94722f73c.jpg]

Pogoda na kąpielisku:

[Obrazek: 568ba47feaab6704.jpg]

[Obrazek: c54b7cf537f4edd3.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 12d4597de161c825.jpg]

[Obrazek: 0112fd3295e04ece.jpg]

[Obrazek: 3ca178338c64a6e2.jpg]
Odpowiedz
Dzień dobry .
Czy ktoś mógłby podesłać cennik kempingu . Czy dalej jest tak że kemping i baseny są razem liczone . Byłem tam trzy lata temu , może by w tym roku pojechał . Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję .
Odpowiedz
(12-06-2022, 22:30)CORRADO napisał(a): Dzień dobry .
Czy ktoś mógłby podesłać cennik kempingu . (...) .

Aktualnie obowiązują jeszcze ceny z zeszłego roku podane tutaj:
http://sarkanyfurdo.hu/hu/apartmanok/apartman-arak-ujev

Z przeprowadzonej korespondencji mailowej wynika, że nie wiedzą kiedy będzie
zmiana cennika. Jeśli zarezerwujesz pobyt teraz to obowiązuje Cię cena z dnia rezerwacji.
Mam informację, że mają już dużo rezerwacji aż do września.

Adres mailowy: apartman@sarkanyfurdo.hu
Odpowiedz
(06-01-2022, 10:08)Aattaa napisał(a): Pompa@ miałeś rację. Wysłałam do nich zapytanie o cennik pobytu 2 os. z przyczepą kempingową i dostałam taką odpowiedź:

Our prices are the following:
Adult: 2450 HUF/person/night
Caravan: 1200 HUF/person/night
Power: 900 HUF/night
TAX: 250 HUF/person/night
 
Total: 7500 HUF/night
 
Our prices dont incluede the Spa entrance.
Spa tickets:
Adult: 1500 HUF/person
Children: 1000 HUF/person (3-18 years old)
0-3 years old: FREE
Odpowiedz
Jestem na kempingu. Te ceny które podajecie to trzeba razy 2 . Trzy osoby , skromny namiot , prąd i pięć nocy to sto tysięcy forintów . Na kempingu jestem sam i jeszcze jakiś słowak się zaplątał . Na basenach pustki . Ceny niczym w hotelu . Porażka całkowita .
Odpowiedz
Orban tych Węgrów oduczy kąpania dupy w ciepłej wodzie . Na to wygląda . Podrzuci ktoś jakie ceny n innych basenach bo tu tragedia
.
Odpowiedz
Słuchajcie , jak to jest . Bo tu nigdzie nie ma wywieszonego cennika . Pani wyliczyła na kalkulatorze i tyle . U nas to inspekcja pracy to by się dobrała do dupy i od 1000 zł grzywny by zaczęła . Tak sobie myślę że ja bym takich jeleni też mógł naciągnąć i wystukać na kalkulatorze.
Odpowiedz
(04-07-2022, 15:48)CORRADO napisał(a): Orban tych Węgrów oduczy kąpania dupy w ciepłej wodzie .  Na to wygląda .  Podrzuci ktoś jakie ceny n innych basenach bo tu tragedia
.
jak napisał kolega Aattaa  że pisał do Nb. o cennik i takie ceny podali, to było pewnie przez sezonem Ale 2 razy drożej to jest drogo czyli tam też już było tanio. 
Ppisałem dzisiaj do Nb.o domki 
Augusztus 6 érkezés , és augusztus 8 lenne a távozás napja itt ebben az időszakban 12 főt tudok el szállásolni.
vagy
Augusztus 28 érkezés és augusztus 31 a távozás napja.
taką otrzymałem odpowiedz.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości