Camping w Hajduszoboszlo
#41
witam, mam zamiar wybrac sie na termal camping, kilka pytań:
rozumie ze płace za namiot czyli 2 osoby = 2x 8,8 euro (czy moge zapłącic forintami?) ( w tym mam wejscie na glowny basen - kąpielisko plażowe - http://pl.hungarospa.hu/hungarospa-kapie...owe/baseny) ?

place 2900 forint/os i mam cay dzien na aquapark
CO wchodzi w skład tego aquaparku ?

za inne atrakcje wstep na jakies lecznicze baseny tez place osobno... ok

Jak opłaca się najlepiej przygotowac gotówke?
Słyszałem ze najlepiej wziąc euro i zamienic na forinty (pytanie gdzie znajde kantor(ulica? tesco?)
Jak jest z płatnością kartą visa? jaki przelicznik?
Stacja Paliw jest ?;p

Jakie ceny na campinu jesli chodzi o ten bufet i sklep?
Jak warunki sanitarne?
Samochod mozna postawic i obok rozbic namiot?

Czy na terenie kąpieliska są szatnie na kluczyk gdzie moge zostawic cenne rzeczy? np w tisauvaros byla szatnia placilem 500 forint a potem jak oddawałem kluczyc zwracano mi pieniadze, jak wygrada sytuacja w hajduszo


Pozdrawiam, Ł
Odpowiedz
#42
Jeśli będziesz spał na termal camping wejscie na kąpielisko bedziesz miał w cenie jedynie musisz kupić bilet do Aquaparku w którym masz dużo różnych zjeżdżalni.Płacic oczywiście możesz w forintach jesli chcesz zabrać euro to bez problemu je wymienisz kurs podobny jakbyś kupował forinta w Polsce w kantorze w Hajduszoboszlo masz wiele kantorów znajdziesz je bez problemu.Ja osobiście nie nocowałem na tym campingu wiec o warunkach sanitarnych nic Ci nie powiem ale mam znajomych co już od kilku lat spędzaja tam urlop i sobie chwalą.Na samym kąpielisku masz wiele obiektów gastronomicznych więc zjesz wszystko o czym zamarzysz Uśmiech Samochód moze byc zaparkowany obok namiotu, a stacje benzynowe masz dwie przy wlocie do miasta od strony Debreczyna a z drugiej strony miasta przy Tesco masz Shella
Odpowiedz
#43
Hej, w poniedziałek jadę pierwszy raz do Hajduszoboszlo na baseny. Czy ktoś był już może tam pod namiotem i może mi krótko napisać jak to wygląda z ceną za...no właśnie co powinienem wliczyć? chciałbym skorzystać z zjeżdżalni wszystkich i plaży, czyli mam zsumować cenę za kąpielisko plażowe i za aquapark??

Przyjąłem taki kosztorys ( 4-5 dni korzystania z basenów):
1. cena za postawienie namiotu/ doba
2. cena za osobe/ doba
3. oplata klimatyczna
4. cena za aquapark
5. cena za kąpielisko plażowe
6. cena za prąd, wc, woda -- ???
7. cena za parking za auto ( czy może auto obok namiotu?)

Czy ktoś mógłby zweryfikować mój kosztorys? można połączyć coś, albo wykupić jakiś karnet, żeby wyszło taniej??[/align]
Odpowiedz
#44
Zapomniałem zapytać jeszcze gdzie najlepiej rozbić namiot w tej sytuacji?
termal camping? podobno wtedy jest już wliczone kąpielisko. czy przysługują mi jakieś zniżki jeśli będę tam 5 dni?

pozdrawiam
Odpowiedz
#45
i jeszcze jedno, czy mogę wchodzić i wychodzić z basenów bez ponoszenia dodatkowych kosztów?Uśmiech
Odpowiedz
#46
"AQUAPARK EXTRA
Całodniowy bilet wstępu na duże zjeżdżalnie dodatkowa oplata---> czy to oznacza ze za zjeżdżalnie muszę płacić osobno??
Odpowiedz
#47
(14-08-2013, 22:48)kamil198888 napisał(a): "AQUAPARK EXTRA
Całodniowy bilet wstępu na duże zjeżdżalnie dodatkowa oplata---> czy to oznacza ze za zjeżdżalnie muszę płacić osobno??

Do AQuaparku sa dwie ceny biletów jesli kupisz ten droższy bedziesz mógł kożystać z wszystkich zjeżdzalni
Odpowiedz
#48
Przyjeżdżasz.Samochód zostawiasz na parkingu.Meldujesz się w recepcji.Idziesz szukać numeru kwatery na kempingu.Wracasz do recepcji podając numer kwatery.Wjeżdżasz na kwaterę.Płacisz za : osobę,namiot,prąd jeżeli chcesz go mieć,taksę klimatyczną,psa jeżeli go masz.Auto możesz postawić bezpłatnie obok namiotu jeżeli będziesz miał miejsce.Za wodę nie płacisz.Wstęp na baseny otwarte i w atrium masz w cenie kempingu.Aquapark i Aqua-palac płatne dodatkowo. Możesz wchodzić dowolną ilość razy na baseny otwarte i do atrium bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Jeżeli masz kartę Camping Card International przysługuje Ci zniżka 10% -ale tylko na osoby
Odpowiedz
#49
Dzięki bardzo za odpowiedźOczko
Odpowiedz
#50
Witam. Czy na Campingu Thermal jest jakaś przechowalnia rowerów? przeleciało mi przez głowę żeby zabrać rowery ale przecież w namiocie ich trzymał nie będę, poza tym pasowałoby żeby ich nikt nie "pożyczył".

I jeszcze jedno pytanie czy z początkiem sierpnia pod namiot znajdę miejsce w ciemno czy trzeba jakoś rezerwować wcześniej? jeśli trzeba to kiedy i jak?

Dzięki za pomoc!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,959 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,091 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,307 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,652 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości