Camping w Hajduszoboszlo
#71
Dziękuję Wam za pomoc :-)

już się sama skontaktowałam z kampingiem i oni rekomendują przyjazd w piątek. No ale w sumie nie pomyślałam o kasie :-) Taką mam awersję do tłumów na recepcji na kampingach i biegania w poszukiwaniu fajnego miejsca (zwłaszcza z dziećmi), że już przeorganizowaliśmy plan na wyjazd w piątek. Ale z tą Sobotą rano to jest racja, było nie było 50 EUR w kieszeni; tyle, że jedziemy ze Śląska więc w sumie ponad 7 godzin mamy ...

Pomyślę jeszcze ... i jeszcze raz Wam dziękuję :-)

Magda
Odpowiedz
#72
Z szukaniem miejsca jest tak ze wchodzisz na teren i szukasz miejsca zostawiasz tam krzesełko albo męża (żonę) a sama idziesz i mówisz że będziesz na parceli 68. Teren jest bardzo duży i gdzieś się przytulicie

W piątek zaczynają przyjeżdżać Węgrzy i Polacy na weekend wiec jak się sprężycie to lepiej przyjechać w piątek rano. Kierowca śpi w namiocie a Wy na baseny.

Z przyczepą nam też wychodzi ok 7 godzin a wyjeżdżamy ok 18 tylko że w niedzielę. Wtedy w poniedziałek mamy miejsc do wyboru.
Odpowiedz
#73
Czy ja jestem na thermal camping to mam wejscie na aquapalce gratis?
Odpowiedz
#74
witam,
jade z dziewczyna na wegry do hajduszoboszlo pod namioty, mam pytanie odnosnie ceny kempingu http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-C...mping-ceny
na stronie sa tam rozne zakladki za co sie placi a za co nie ?
Miejsce na namiot (namiot/ noc) - 800
Opłata pobytowa (osób/ nocleg)
Dla dorosłych: 800
Podatek klimatyczny 450
to sa te 3 koszty ktore trzeba za kazdy dzien zaplacic ? czyli razem 2050 HUF dziennie za osobe? czy można tam wjechac autem ? jesli tak to jest to juz w cenie czy trzeba cos doplacic ? chodzi mi o zwykle auto osobowe nie kampera
Odpowiedz
#75
[quote='kamrejare9' pid='24296' dateline='1439470832']
witam,
jade z dziewczyna na wegry do hajduszoboszlo pod namioty, mam pytanie odnosnie ceny kempingu http://www.hungarospa.hu/pl/Hungarospa-C...mping-ceny
na stronie sa tam rozne zakladki za co sie placi a za co nie ?
Miejsce na namiot (namiot/ noc) - 800
Opłata pobytowa (osób/ nocleg)
Dla dorosłych: 800
Podatek klimatyczny 450
to sa te 3 koszty ktore trzeba za kazdy dzien zaplacic ? czyli razem 2050 HUF dziennie za osobe? czy można tam wjechac autem ? jesli tak to jest to juz w cenie czy trzeba cos doplacic ? chodzi mi o zwykle auto osobowe nie kampera


W Hajduszboszlo są dwa campingi Thermal Camping i Hajdu Camping ty pytasz o ten drugi który mieści sie wzdłuż przecinającej miasto drogi na Debreczyn jak podają na swojej stronie 8 minut spacerkiem na kapielisko zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko.Na jeden i na drug można oczywiście wjechać autem
Odpowiedz
#76
(13-08-2015, 15:14)wojti76 napisał(a): ... zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko...
Ale Hajdu Kamping nawet z opłatą na wejście do basenów jest ~20% tańszy. Dodatkowo ma domki niewiele droższe od namiotuOczko
Odpowiedz
#77
(13-08-2015, 15:54)tkoko napisał(a):
(13-08-2015, 15:14)wojti76 napisał(a): ... zdecydowanie lepszym rozwiązanem jest nocelg na Thermal Camping który przylega bezposrednio do basenów i w cenie noclegu masz wejscie na kąpielisko...
Ale Hajdu Kamping nawet z opłatą na wejście do basenów jest ~20% tańszy. Dodatkowo ma domki niewiele droższe od namiotuOczko

Ale zawsze owiele wiecej ludzi jest na Thermal Camping Uśmiech wiec pewnie jest bardziej atrakcyjny. Zresztą każdy ma inne preferencje i może zadecydować który camp będzie dla niego lepszy Oczko
Odpowiedz
#78
WITAM

początkiem września wybieramy sie do Hajduszoboszlo dokłądnie -Hajdu Camping - domki z tzw komfortem
pytam , ponieważ juz przeszukałam forum i nie znalzałam wyczerpujących informacji
czy ktoś może był
- jakie panują warunki
- i przede wszytkim jakie obejmuja nas zniżki na kąplieisko plażowe wg cennika -
Wszystkim swoim gościom Hajdu Camping zapewnia zniżkowe bilety wstępu na kąpielisko!

Czy ktoś może coś wie będe wdzięczna POzdrawiam
Odpowiedz
#79
Są dwa rodzaje "komfortowych" domków, czteroosobowe "góralskie" piętrowe, spadzisty dach, dosyć typowy i w Polsce. Na dole 2 łóżka, aneks kuchenny i łazienka z ubikacją, na górze 2 łóżka. Ogólnie OK, był jednak problem z wyposażeniem "kuchni" (dokładnie nie pamiętam bo mam 'turystyczną kuchnię" i mi to specjalnie nie przeszkadzało tym bardziej ze był to tylko przystanek w drodze do Rumuni). Łazienka dosyć prymitywna (betonowy "brodzik", prysznic, ściany pomalowane farbą). Drugi rodzaj (4/5/6 osobowy) to domki szeregowe, z dużym salonem z aneksem kuchennym, trzema izbami o 2 łózkach, i łazienką. Tutaj już nie było problemów z wyposażeniem kuchni. Jeżeli chodzi o zniżki na baseny, to dotyczy to prawdopodobnie tylko (lecz głowy nie dam sobie uciąć) wstępu na "plażę" i zamiast 2200Ft płacisz 1500 Ft. Dodatkowo z tego co pamiętam możesz "wyrobić" kartę kampingową (stąd w cenniku "opłata za zdjęcie" / możesz mieć własne) która pozwoli (prawdopodobnie?) na wielokrotne wejścia/wyjścia na basen.
Mogę podesłać zdjęcia w razie zainteresowania.
Odpowiedz
#80
tkoko Dzieki za info poproszę o zdjęcia damiangazda@interia.pl
Mi zaproponowali domek chyba ten typu góralskiego
też tylko mamy przystanek W Hajdu na 2-3 noce także myślę że tak dobrą ceną co nam proponują- to myślę że spokojnie damy radę
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 750,055 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,667 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,273 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,371 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,768 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości