Camping w Hajduszoboszlo
OK dzieki za szybka odpowiedz, bylem tydzien temu w siofoku, poprzeliczalem wydatki z karty i faktycznie wychodzi porownywalnie.
Wygodniej w tej sytuacji zaplacic za kemping karta zdecydowanie.

tylko czy napewno akceptuja karty Visa ?
Odpowiedz
(28-07-2018, 8:27)Elzbieta napisał(a): Witam Mam pytanie jest ktoś może na campingu z forum .Interesuje mnie czy jest szansa na parcele . Ile jest ludzi .

Właśnie rozmawiałem ze znajomym który jest tam przebywa i mówił sytułacja jest dynamiczna  Oczko Wczoraj jak przyjechał rano to musiał czekac do popołudnia az coś się zwolni a dziś popoudniu troche ludzi wyjechało i jest kilka wolnych kwater
Odpowiedz
(28-07-2018, 10:34)Lendio napisał(a): tylko czy napewno akceptuja karty Visa ?

Tak akceptują
Odpowiedz
Wróciliśmy z Hajduszoboszlo 4 sierpnia i teraz się okazało że zostawiliśmy albo na terenie kąpieliska (w drodze do thermal camping) albo na samym thermal camping namiot plażowy quechua taki samorozkładający się w kolorze zielonym i w środku były spakowane 2 koce piknikowe. Czy ktoś z forumowiczów nie znalazł? Bardzo mi na tych rzeczach zależy...
Odpowiedz
Witam.

Widzę, że wątek na razie zamarł .. ale może ktoś odpowie Oczko
Z racji planów wakacyjnych rozglądamy się za nowym większym namiotem. 
I tu mamy problem.. jakiej wielkości są miejsca pod namiot, bo zastanawiamy się czy zmieści się nam potencjalnie upatrzony namiot i samochód na parceli.

Czy ktoś się orientuje jakiej wielkości są miejsca w thermal camping?
Odpowiedz
Parcele są dosyć duże jakie wymiary dokładnie to nie wiem.Ja rozbijam namiot 2,60 x 4.6 przed namiotem altanke 3x3  auto i jeszcze troche miejsca zostaje  Oczko
Odpowiedz
Dzięki wielkie za odzew. 
Nasz upatrzony namiot ma 3,70 x 4,8  ..jest nadzieja Oczko
Odpowiedz
Na pewno się zmieści a tak z ciekawości co to za namiocik macie upatrzony Zdziwiony
Odpowiedz
decatlonowy ARPENAZ 5.2 Fresh&Black (w nim mnie właśnie korci to Fresh&Black) ale w opcji też trochę mniejszy EASY CAMP PALMDALE 500 ale tu tylko tylko lekkie zaciemnienie ale dwa wejścia i podłoga połączona z tropikiem. Więc jeszcze nie do końca zdecydowane
Odpowiedz
Witam, początkiem sierpnia wybieramy sie na baseny do Hajdu. Potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu cennika. Jadę w 2 osoby pod namiot.

Hajdu camping-
Opłata za używanie miejsca  namiot/noc -1900
Opłata pobytowa osob/noc - 3600 x2
Podatek klimatyczny - 500 x2
Używanie lodówki - 300

razem daje 9500 forintów tj około 130zł dobrze liczę?


 Ile jeszcze należy doliczyć za wstęp na baseny i zjezdzalnie? podstawowe baseny i kryta plywalnia jest w cenie campingu i do tego doliczyc AQUAPARK NORMAL Całodniowy bilet wstępu na duże zjeżdżalnie 3400 x 2 czyli około 90zł
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,952 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,091 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,307 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości