Kraków - Budapeszt
#21
Zdecydowałem się na trasę przez Chyżne, natomiast z powrotem jeszcze sprawa otwarta Uśmiech
Odpowiedz
#22
(27-04-2013, 18:30)mmax88 napisał(a): Zdecydowałem się na trasę przez Chyżne, natomiast z powrotem jeszcze sprawa otwarta Uśmiech

Też tą samą drogą. Jeżeli z B-pesztu nie wyjedziesz skoroświtOczko, a gdzieś tak przed obiadem to w Retsag można zjeść świetne halaszle, a i nierybne jedzonka takżeWino.
Odpowiedz
#23
Godzina wyjazdu również nie jest jeszcze ustalona Uśmiech
Odpowiedz
#24
(27-04-2013, 18:56)mmax88 napisał(a): Godzina wyjazdu również nie jest jeszcze ustalona Uśmiech

Czekamy na foto relację po powrocie!
Odpowiedz
#25
Byłem, zobaczyłem, wróciłem Język Budapeszt to przepiękne miasto, bardzo bym chciał tam jeszcze wrócić, na nieco dłużej. 3 dni to zdecydowanie za mało.

Co do trasy: w obie strony jechałem tak samo, czyli Chyżne, Bańska Bystrzyca, Zwoleń, Vac. Pokonałem ją bez najmniejszych problemów. Trasa dla mnie, jako pasjonata motoryzacji, miejscami fenomenalna. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie góra przed Bańską Bystrzycą. Całkiem sympatycznie jest też w okolicach Rabki. Piękne, kręte, górskie drogi. Miałem niesamowitą frajdę z jazdy po tych drogach.

Fotorelacja będzie, tylko muszę zrobić przegląd zdjęć Język
Odpowiedz
#26
Bańska ? nie Oravski Hrad ? Ta gora przed Bańska to Donovale tam z Budapesztu jedę na narty dla mnie najbliżej a na drugi raz jak będziesz jechał to wstąp w Krupinie do Tesco po lewej stronie od Krakowa mają swietną słowacką gruszkuwke polecam .
Odpowiedz
#27
Dokładnie, Donovaly Uśmiech Najwspanialszy fragment z drogi Język
Odpowiedz
#28
A czy na tej trasie zwiększyła się... choć może właściwsze będzie - czy pojawiły się na niej parkingi z prawdziwego zdarzenia? Choćby leśne, z jakąś ławeczką, stolikiem i sławojką?
Odpowiedz
#29
Nic się nie zmienia od lat .
Odpowiedz
#30
(03-05-2013, 13:16)moziba napisał(a): A czy na tej trasie zwiększyła się... choć może właściwsze będzie - czy pojawiły się na niej parkingi z prawdziwego zdarzenia? Choćby leśne, z jakąś ławeczką, stolikiem i sławojką?

Leśnego spokoju w trakcie przerwy w podróży, co prawda bez parkingu i sławojki, a jedynie z leśną dróżką i krzaczkiemOczko, można zaznać skręcając za Dobrą Nivą na Vlk. Krtis. Potem jedzie się na Retsag przez Balassagyamat. Rejon m. Dobrą Nivą a Vlk. Krtisem przypomina mi nasz Beskid Niski.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kraków Barwinek stan 13 3,768 21-11-2021, 16:19
Ostatni post: Pompa@
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12
  Jaka trasa Łódź - Budapeszt. Nawigacja i Roaming perfekt 18 7,978 09-10-2018, 9:40
Ostatni post: eplus
  Do odsprzedania bilety kolejowe Budapeszt-Warszawa 23.09.2018 Promocyjna Cena!! kieloni 1 1,612 14-09-2018, 13:40
Ostatni post: kieloni



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości