Węgierska firma płaci zaszczepionym pracownikom
#3
Nie kłóćta sie o to - kto z której strony lepiej słyszał. Lepiej zastanówcie się i wytłumaczcie dlaczego regiony o najniższej wyszczepialności ( podkarpackie, lubelskie i podlaskie ) mają wciąż najmniejszą wykrywalność pozytywnych testów. Oczywiście tak wynika z oficjalnych statystyk  Uśmiech  . To chyba najbardziej nielogiczne zjawisko pośród całej masy absurdalno-nielogicznych działań i ich skutków w ostatnich dwóch latach. Gdybym chciał zażartować, powiedziałbym: na ścianie wschodniej są tak głupi ludzie, że nawet wirus się ich nie tyka. Nawet sam do nich należę  Szeroki uśmiech . A tak serio - muszę mieć nadzieję, że nie dostanę następnego zawału, że ominie mnie udar, że nie dorwie mnie rak, to dlaczego miałbym się chronić przed jednym z wirusów (nigdy wcześniej tego nie robiłem). Dożyłem już emerytury i w tym czasie spotykałem się ze śmiercią z powodu: zawałów serca, udarów mózgu, nowotworów, ale nie pamiętam śmierci znanej mi osoby wynikającej bezpośrednio z powikłań choroby wirusowej.
Takie są moje przemyślenia i przekonania i nie chciałbym, żeby ktoś mnie za to krytykował. Należy szanować zdanie i doświadczenia innych pod warunkiem, że nie starają się na nas wymuszać działań sprzecznych z naszymi poglądami.
Reasumując (nie mylić z reasumpcją Oczko  ): nie jest niewłaściwym wygłaszanie swoich poglądów, ale niewłaściwe jest krytykowanie lub obrażanie osoby o odmiennych poglądach
                                                                    spadaj foliarzu.
                                                                                                       spadam. Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Węgierska firma płaci zaszczepionym pracownikom - przez oldman58 - 29-12-2021, 20:08

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgierska Randka hanek 0 2,443 07-03-2017, 15:10
Ostatni post: hanek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości