Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence)
#1
Witam wszystkich Uśmiech

Szukam Waszej pomocy w wyznaczeniu trasy dojazdu Uśmiech
W połowie sierpnia wybieram się na kilka dni do Zakopanego, ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie. Może to być i Bukowina Tatrzańska i Chochołów i Biały Dunajec. Jeszcze poprostu nie mam nic zarezerwowane. Później na ostatni tydzień wybieramy się do miejscowości Agard nad jez.Velence. I teraz tak:
Jaką trasę obrać z naszych gór do Agardu? Generalnie nie chciałbym kupować winietek słowackich. Węgierskie będę kupować bo będziemy do Budapesztu 2-3 razy jechać pewnie autostradą więc i tak trzeba kupić. Jechać będę z dzieciakiem 2letnim więc raczej wolałbym spokojniejsze (wg mnie bezpieczniejsze) trasy ale też, żeby nie jechać za długo... Wyjazd koło godziny 9-10 rano Uśmiech

Generalnie trasa jaką przeglądałem wg kilku nawigacji to:
przejście koło Jurgowa - Poprad - Tisovec - Rimavska Sobota - Salgotarjan - Budapeszt - Agard.

I powiem, że słowacka część nie za bardzo mi leżała, zwłaszcza odcinek Poprad-Tisovec wg google street view nie wyglądał zachęcająco wg stanu drogi.

Ale jak zacząłem patrzeć na inne miejscowości startowe w naszych górach, to nagle nawigacje zaczęły brać pod uwagę przejście w okolicach Chochołowa (niedalego Chyżnego) i zupełnie całkowicie inne trasy typu: miejsce startu - Ruzomberok - Zwolen - Sahy - Budapeszt - Agard.

Tak więc jaką trasę przez Słowację proponujecie?

A drugie to czy jechanie w sobotę przez centrum Budapesztu (tak nawigacje mi pokazują) ma sens? Uśmiech

Poradźcie jakąś ciekawą trasę Uśmiech
Dzięki Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence) - przez aron48 - 23-06-2014, 1:09

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miszkolc lub okolice dojazd !! weronikaa32 2 2,918 11-02-2016, 11:27
Ostatni post: jakra



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości