Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence)
#14
(28-06-2014, 22:30)aron48 napisał(a): Sztasek - a ile mniej więcej liczyć czasu na taką trasę z samej jazdy? bo mi wychodzi 400 km niecałe ale nawigacje mi pokazują 6-7 godzin w zależności od nawigacji. I to nie wliczając postojów. To tak wychodzi?
Jeśli jedziesz tym objazdem, przez Demandice, Esztergom i w dodatku po raz pierwszy licz się z wolniejszym tempem. Przejazd od Demandic do drogi prowadzącej na autostradę M1 nie należy do szybkich, na Słowacji w godzinach rannych spory ruch, jedzie się ciągle, korków nie ma tylko sporo wiosek - Słowacy przestrzegają przepisów drogowych... czasem aż nadgorliwie. Wolno też się jedzie po drugiej stronie Dunaju, bo po stronie węgierskiej drogi są kręte... ale ruch na nich niewielki. Jeśli "nawi" pokazuje 6-7 godzin, to licz się z jazdą ok. 8 godzin. Zdarzyło mi się na Węgrzech w godzinach wczesno-rannych w okolicach Leányvár-Piliscsaba trafić na wolnojadący transport szerokiego elementu... te ok.10 km jechaliśmy pół godziny. Trwają żniwa na południowej Słowacji i na Węgrzech, na drogach II.klasy i mniejszych możesz dogonić traktor z przyczepkami (1-2) transportujący ziarno!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence) - przez Sztasek - 29-06-2014, 7:16

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miszkolc lub okolice dojazd !! weronikaa32 2 2,940 11-02-2016, 11:27
Ostatni post: jakra



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości