Lwów - w sklepach pełno czerwono-czarnych flag
#1
Witam bardzo serdecznie. Chciałbym się podzielić z Wami pewnym poglądem. Mieszkam w Rzeszowie, pełno tutaj ukraińców. W sklepach, w galerii, wystarczy wyjechać na ulicę - PEŁNO REJESTRACJI ukraińskich, głównie BC, ale i wiele innych... Na uczelniach tak samo, pełno takich. Nie trawię tych ludzi. Nie mają swojego kraju?


Byłem we Lwowie, w październiku. Mam wiele zdjęć z centrum Lwowa i wyobraźcie sobie, co 2 sklep przy rynku, albo takie stoisko z jakimiś pierdołami, to flaga czerwono-czarna. Najlepsze było to, gadał sprzedawca do Polaków (byłem zorganizowaną wycieczką) - my do was nic nie mamy, to polityka itd. a ten mu Polak tylko przytakiwał. To ja sobie myślę - człowieku, on sprzedaje takie flagi, a ty zamiast powiedzieć swoje, to jeszcze z nim gadasz... Nie wiem, może jestem niedouczony, ale przecież oni wiedzą co ta flaga znaczy, że to jest flaga banderowców, którzy kiedyś mordowali na Wołyniu! Jutro postaram się wrzucić fotki, to zobaczycie jak pełno tego. I m.in tacy ludzie mają się panoszyć po Polsce? Wyjaśni mi to ktos?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lwów - w sklepach pełno czerwono-czarnych flag - przez grzesiuu - 20-12-2015, 1:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości