Węgry Kasy fiskalne , oraz centralny rejestr faktur
#9
(21-02-2017, 21:07)chorwat napisał(a): Pogłoski okazały się trafne , w Polsce zaczyna być ja na Węgrzech przymiarki do kas on-line. (...)To jeszcze pikuś: kontrolujący siedząc w aucie mając tablet z netem obserwuje np. restauracje , widzi klientów i ilość paragonów. Jakie to proste?

Może to dziwne ale mnie to nie przeszkadza. Płacę podatki i nie potrafię tolerować cwaniaczków. Szczególnie w gastronomii mnóstwo tego. Nad polskim morzem typowe jest wydawanie druczków zbliżonych wyglądem i wielkością do paragonów fiskalnych. Brakuje na nich tylko oznaczeń kasy fiskalnej. To samo doświadczałem latem nad Zalewem Zegrzyńskim. Renomowana restauracja z managerem (bo przecież kierownik brzmi obco), rezerwacją miejsc, odprowadzeniem klienta do stolika, a jak przychodzi do zapłaty uśmiechnięta kelnerka podaje świstek paragono-podobny. Na zwróconą uwagę reaguje już wyuczoną formułką, że bardzo przeprasza, rozliczenia robi nowa koleżanka i znowu się pomyliła.
Dla mnie to czyste okradanie społeczeństwa.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Węgry Kasy fiskalne , oraz centralny rejestr faktur - przez Waldek - 21-02-2017, 23:30

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obciażenie śniegiem oraz wiatrem na Węgrzech kalmar16 2 3,370 20-12-2017, 6:57
Ostatni post: eplus
  Sprzedać internetowa na Węgry PawelOlmet 1 14,881 21-03-2017, 22:49
Ostatni post: Marcin Pondo
  Sklep internetowy / business online Węgry Marcin Pondo 2 6,713 10-06-2014, 21:01
Ostatni post: Marcin Pondo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości