Gyenesdiás - rejsy statkiem i inne atrakcje. Pytanie.
#1
Witam. Na początku Sierpnia wybieram się do Gyenesdiás na camping Tulipan Bungalow Camping Resort, wszystko zamówione więc odliczamy dni do wyjazdu.
Mam pytanie odnośnie statków. Czytałem że są statki kursujące po określonych trasach - jest na forum tabela - natomiast interesowałby nas statek robiący kursy wycieczkowe czyli takie żeby po zwiedzaniu dostarczył nas do portu z którego wypłynęliśmy. Czy jest taka opcja w Gyenesdiás lub w Keszthely ? Ewentualnie gdzie najbliżej jest taki port ? Jadę z dziećmi więc raczej chodzi o rejs w dzień bez dyskoteki, dancingu itp.
Kolejna sprawa, Czy na plażach Gyenes i Dias jest możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego typu rower, kajak ? Jak na tych plażach z gastronomią ?
I ostatnie Oczko Czy ma ktoś opinie na temat campingu o którym pisałem powyżej ? Na bookingu niby opinie OK ale chętnie poznam z innego źródła. Na stronie campingu głównie piszą o basenie i barze natomiast cisza na temat wyżywienia, nie wiem czy brać sprzęt typu kuchenka, menażki czy jest jakaś buda z jedzeniem na miejscu żeby śniadanie ogarnąć czy między posiłkami młodym kupić hot-doga, czy innego langosza.
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdro.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Gyenesdiás - rejsy statkiem i inne atrakcje. Pytanie. - przez Marshall - 12-07-2017, 23:10

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gyenesdias - odstąpie rezerwacje 26.08 - 5.09.2018 dziadeck 0 1,636 08-08-2018, 9:31
Ostatni post: dziadeck
  Balatonszemes - kemping, atrakcje alice199 0 1,787 24-07-2018, 21:57
Ostatni post: alice199



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości