Wycieczka hybrydowa: Rowerem i koleją nad Balatonem
#25
A owszem, nie zauważyłem, że jest nowy HiK. Ten nowy jest po polsku. Jeśli uda mi się wejść na stary HiK, to powrót na stronę główną (np. przez czerwony kwadrat w lewym górnym rogu strony lub przez wpisanie helkatours.hu) oznacza przejście na stronę główną węgierską. Jeśli następnie znajdę w historii te łódki po polsku (...product....&language=pl), to odtąd kolejną otwartą stronę główną mam też po polsku. Jeśli w nowym oknie otworzę łódki po węgiersku i wrócę do okna (wcześniej otwartej zakładki) ze stroną główną po polsku, a następnie dam "odśwież" (zakręcona strzałka, F5), to po odświeżeniu strona główna jest już po węgiersku. I na odwrót: w innym oknie wchodzę na łódki ...language=pl, odświeżam stronę główną węgierską i widzę język polski. Adres na pasku pozostaje ten sam: helkatours.hu. Nie używam absolutnie ikonki "translate" dostępnej na pasku Chrome u góry po prawej. Więc klucz do języka strony wpadł do wody.
Dodam jeszcze, że oczywiście mogę mieć naraz otwarte 3 zakładki: ze stroną główną HT, z łódkami HiK po węgiersku i z łódkami po polsku. Jaki będzie po odświeżeniu (F5) język strony głównej? Zależy, którą stronę z łódkami odświeżałem ostatnio: pl czy hu.
PS. Ta walka z internetem powinna chyba po wykorzystaniu wylecieć z wątku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wycieczka hybrydowa: Rowerem i koleją nad Balatonem - przez eplus - 23-02-2018, 20:32

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 64 99,243 16-04-2024, 9:16
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 830 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,637 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,812 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,125 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości