Przewodnik po Węgrzech i Balatonie
#1
Drodzy Forumowicze!

Zwlekałam z  tym postem, bo z Szefem Forum chcieliśmy, by ogłoszony właśnie konkurs był dla Was niespodzianką (znajdziecie go w ogłoszeniach u góry strony).

Bierzcie udział w zabawie! Wierzę, że ułożone przeze mnie pytania dostarczą Wam wiele radości. Zgadujcie, szukajcie w internecie, pytajcie znajomych Węgrów. Ci ostatni na teście się pięknie wykładają (próbowałam na swoich sąsiadach). Ale najważniejsze, że jest kupa śmiechu i tematy do dyskusji.

Jak to się stało, że napisałam przewodnik dla Pascala? Wyobraźcie sobie, że sami mnie znaleźli, bo im się spodobała strona HelkaTours. Ja się od dawna zżymałam, że nie ma dobrego przewodnika po Węgrzech, a tu taka propozycja! Przed Wami nie mam oporów, żeby się chwalić, wiem, że mi od początku kibicujecie w moich węgierskich zmaganiach.

Bardzo Wam też dziękuję za cały wkład w powstawaniu tej książki, bo tematy, na które dyskutujemy, były mi pomocą przy udzielaniu odpowiedzi na najbardziej powtarzające się pytania. Mam nadzieję, że odciążę forum odnośnie piaszczystych plaż nad Balatonem  Szeroki uśmiech Ale też nie gniewajcie się za wzrost popularności, bo oczywiście w przewodniku w dziale „Węgry w internecie” nie mogło zabraknąć linka do forum.

Na rynku spotkacie się z kilkoma wersjami przewodnika. „Praktyczny przewodnik Węgry” to jest książka, którą napisałam. Z niej wydawnictwo porobiło klony – jest skrócona wersja „Balaton” i „Inspirator turystyczny Węgry”. Od przewodnika „Budapeszt” się odżegnuję. Powstał na chybcika ze starej wersji (autorstwa Wiesławy Rusin), bez aktualizacji. W tym przypadku lepiej kupić całe Węgry.

Tym postem (i konkursem!!!) chciałam Was zaprosić do dyskusji. Ktoś z Was miał już przewodnik w ręku? Macie uwagi? Obiecuję szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Pozdrowienia z Siófok,
Kasia Kociuba
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przewodnik po Węgrzech i Balatonie - przez Helka Travel - 20-06-2018, 15:27

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Temperatura wody w Balatonie fvg 11 46,285 10-11-2022, 12:32
Ostatni post: stan
  Spada poziom wody w Balatonie Waldek 0 800 11-07-2022, 12:41
Ostatni post: Waldek
  Zmiana rozkładu rejsów po Balatonie od 2 września Waldek 0 1,675 01-09-2019, 12:21
Ostatni post: Waldek
  Prom na Balatonie fvg 29 46,233 29-07-2019, 19:56
Ostatni post: Sztasek
  Rozkład kursowania statków i promu po Balatonie w 2018 roku Waldek 0 8,643 17-03-2018, 13:01
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości