Balatonboglár
#1
Witam wszystkich, wiem, ze u nas pora bardziej narciarska, ale ten temat mam zaplanowany juz wiec tez zaczynam myslec o wakacjach.

Chcialem zapytac o miasto Balatonboglar -szukalem na forum i w internecie, ale jest malo informacji. Przegladalem mapy google i mniejwiecej wiem jakie jest rozklad miasta/plazy, ale mam tez duzo pytan. Dwa lata z rzedu bylem w Siofoku i pora na odmiane.

Wyjazd rodzina 2+2 (dorosli i dzieci  5 i 12lat), widzialem juz, ze jest sporo atrakcji typu place zabaw, zjezdzalnia itp. Wielka kula widokowa i  park linowy. Czy ktos moze opisac z wlasnego doswiadczenia czy warto tam jechac ? Jak wyzej pisalem szukam atrakcji dla dzieci, ale tez dla doroslych (winnice, jakies nocne knajpki w stylu promenady, targ warzywny) Chce wziasc rowery, ale tez niemoge sie doszukac nic na temat sciezek rowerowych.  Plaza (Platan standfurdo) niewydaje sie zbyt duza, czy uda sie znalesc spokojnie miejsce w cieniu ? ( lipiec/sierpien)

Jesli ktos moze polecic sprawdzona kwatere w dobrej lokalizacji to poprosze.
Niestety nic nieznajduje poza ogolnymi opisami, ze miasto slynie z winnic itp. +kilka atrakcji bez konkretow

Szukam informacji praktycznych od osob, ktore byly w Balatoboglar na uropie, czy jest to miasto przyjazne dla rodzin (dzieci i doroslych), polecane miejsca knajpy sklepy, kwatery, jakis targ warzywny. Ogolne informacje, czy warto tam planowac urlop. Na tym forum niema prawie nic o tym miescie, wiec przyda sie taki temat. Robie przeglad, bo moze lepiej wybrac sie do Zamardi ?, moze Balatonelle-choc tam przeladowanie mnie przeraza.

Kolejna sprawa: szukam kwater i niewiem czy to trik marketingowy, ale widze juz w tej chwile duzo wyzsze ceny w porownaniu do minionego sezonu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Balatonboglár - przez Lendio - 11-12-2018, 22:00
RE: Balatonboglár - przez tkoko - 12-12-2018, 18:36
RE: Balatonboglár - przez tkoko - 13-12-2018, 22:36
RE: Balatonboglár - przez Lendio - 13-12-2018, 23:57
RE: Balatonboglár - przez gon178 - 31-01-2019, 13:22
RE: Balatonboglár - przez Lendio - 13-09-2019, 23:03
RE: Balatonboglár - przez Mietek - 09-11-2019, 3:17
RE: Balatonboglár - przez Helka Travel - 12-11-2019, 16:40

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okolice Balatonboglar co zobaczyć ? rolka68 1 3,548 19-06-2016, 8:20
Ostatni post: Sztasek
  Region Balatonboglár Klimaty Węgierskie 0 4,599 07-12-2012, 20:04
Ostatni post: Klimaty Węgierskie



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości