Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence)
#4
(23-06-2014, 22:47)aron48 napisał(a): Co do propozycji trasy: W Demandicach to droga 584? Bo google pokazują mi 564 i nie wiem czy to ta sama droga Uśmiech
Druga to czy dojazd do miejscowości Piliscsaba jest konieczny? Bo ze street view wynika, że jakby wioske wcześniej (Pilisjaszfalu) skręcić na Tinnye to droga ładniej wygląda Uśmiech W sensie stan drogi. Ale to tylko street view Uśmiech
Powiem szczerze, że trasa wygląda zachęcająco. Na pewno będę brał pod uwagę Uśmiech Gdzie na tej trasie najłatwiej kupić winietkę węgierską?
1. Przepraszam za literówkę, tak to droga nr. 564... jest wąsko, bo małe pobocze. Jedzie się dobrze, ruch niewielki.
2. Nie polecam tej pierwszej trasy, droga ma dziury, jest wąsko i kręto. Polecana przeze mnie trasa jest bardzo dobrze oznakowana, stan nawierzchni jest dobry. Tu też sa zakręty, bo jedzie się przez pogórze Pilis.
3.Odnośnie winietki... wyjeżdżając z Esztergom jedziesz drogą nr.111, zaraz przy wyjeździe z miasta po prawej jest stacja benzynowa MOL, tutaj opłacisz autostrady, jest normalna toaleta i spory parking. Następna stacja (OMV) jest za rondem w kierunku Kesztölc - kierunek Budapeszt - tędy należy jechać.
Jak już jesteś w Esztergom warto obejrzeć bazylikę, polecam ! .
Tym "objazdem" jadę, gdy nie kupuję winietki na Węgrzech. Jest to doskonałe połączenie do drogi nr.7 (Martonvásár, jez.Velence) i do drogi nr.6 (Százhalombatta). Tylko za miejscowością Zsámbék jedziesz na wprost ! tj. najpierw w prawo, potem po 50 metrowym odcinku w lewo, i jeszcz raz w lewo po ok. 30 metrach. Tutaj trzeba uważać, bo na pierwszej i drugiej krzyżówce może być spory ruch. Jedziesz po głównej do Érd, tam na lampach w prawo i wyjazd prowadzi do drogi nr.7...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence) - przez Sztasek - 24-06-2014, 6:39

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miszkolc lub okolice dojazd !! weronikaa32 2 2,905 11-02-2016, 11:27
Ostatni post: jakra



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości