Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence)
#5
Dzięki za wskazówki Uśmiech "ciekawe" elementy trasy już przejrzałem dokładnie (typu omijanie autostrady B.Bistrica-Zvolen) i na street view i ogólnych mapach Uśmiech
A zastanawia mnie jeszcze jeden element trasy - Trasa Horne Smerovice - Esztergom - czy zamiast odbijać na Demandice, pojechać prosto przez Sahy i zaraz za granicą odbić ostro w prawo i jadąc wzdłuż drogi 564 po stronie węgierskiej przeskoczyć w miejscowości Letkes na stronę słowacką i dalej już normalnie? pytam bo między trasowymi postami w wielu wątkach pojawia się temat słowackiej policji a tą trasą raczej bym mniej czasu spędził na Słowacji Uśmiech Przepisowo raczej to ja i u nas jeżdże więc za granicą z rodziną na urlopie tym bardziej nie będzie mi przeszkadzać 40km/h po mieścieUśmiech ale trzy sprawy mnie zaciekawiły
-czy rzeczywiście często się zdażają kontrole "łapówkowe" że niby się coś tam zrobiło? Czy to tylko jakiś mit przewijający się na forum typu "bo kolega kolegi opowiadał"? Uśmiech
-radio CB - jak to jest? Jedziemy w dwa auta i będzie nam zależało poprostu na komunikacji ze sobą. Czy raczej schować do bagażnika anteny na czas trasy na słowacji? Generalnie radio moje ma z 10 lat jak nie więcej i wiem, że na pewno nie mam do niego żadnych papierów...
-montowanie GPSa na szybie - rzeczywiście nie wolno? Jak to jest? Czy mogę chociaż telefon komórkowy w uchwycie mieć na szybie? Czy poprostu nic nie mozna mieć zamontowane i tyle...

A może gdzieś jest taki wątek "policyjno-przepisowy"? bo nie udało mi się znaleźć...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Okolice Zakopanego - Agard (jez. Velence) - przez aron48 - 26-06-2014, 1:15

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miszkolc lub okolice dojazd !! weronikaa32 2 2,926 11-02-2016, 11:27
Ostatni post: jakra



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości