Mała odległość, a tak ciepło. Dlaczego tak się dzieje?
#10
No ja tak samo. Nie opalam się jakoś specjalnie - po prostu jeżdżę sporo na rowerze, chodzę po podwórku itd. Z racji, że mam sporo wolnego czasu, to dużo właśnie przebywam na polu. Jestem opalony - nie powiem, że nie i to jest ładna opalenizna. A mam takie pytanko jeszcze - ponoć osoby o bladej karnacji, jasnych włosach i jasnych oczach nie opala, albo opala bardzo słabo. Mam w rodzinie takie przypadki - karnacja biała typowo, i jakoś nic nie ciemnieje. Mówię tu o kuzynach, ciotce. A ja - nie powiem - nie jestem typem ,,południowej urody" (ciemna karnacja, włosy itd.), tylko powiedziałbym, że raczej środkowoeuropejskiej (włosy brąz, oczy - co zaskakujące zielone, karnacja lekko powyżej białej) i strasznie mnie opala. Jak to jest? Tych z ciemnymi włosami mniej opala? Bo znam wiele osób o ciemnych włosach i czarnych oczach i ich skóry są dosłownie białe (wiele przypadków). Ich bardziej opala, czy mniej bo mają więcej melaniny?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mała odległość, a tak ciepło. Dlaczego tak się dzieje? - przez grzesiuu - 08-08-2015, 21:51

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ukraina - dlaczego mnie tam ciągnie ? Mamut 16 12,669 11-10-2021, 20:34
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości