Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety)
A wiadomo czemu oni to zmienili?
Bo powiedzmy sobie szczerze - nie jest to żaden duży problem - ja bym napisał że takie lekki utrudnienie, ale które niezbyt rozgarniętym osobom, może utrudnić życie(czyt.uszczuplić portfel).

Ja niestety muszę się chyba do nich zaliczyć bo jeszcze przy tym starym systemie(gdzie w ogóle nie wiedziałem że mogę bez winiety 'legalnie' jechać) - na pewniaka założyłem że kupię ją tuż przed autostradą czyli gdzieś w okolicach Miszkolca.I jadąc od słowackiej granicy, faktycznie minąłem chyba 2 stacje ale nawet nie pomyślałem żeby się na nich zatrzymać , szczególnie że droga biegnie tak że wszędzie pusto + chyba ze 2 wioski się mija.A tu trza było(sory za określenie - nie ma być obraźliweOczko ) -na zadupiu kupować bo potem już nic nie było.Dopiero po około 40 km płatnej autostrady(gdzie zastanawialiśmy się czy gdzieś nie zjechać ale szukaj sobie stacji nie wiadomo gdzie) - pojawiła się stacja - opanowana zresztą przez PolicjęOczko

Tak więc mimo iż nie jest to żaden problem wymagający jakiś wielkich dyskusji, to uważam że powinni postawić przynajmniej jakieś dobrze widoczne oznaczenia - szczególnie że jak rozumiem teraz każdy wjazd 'bez' - to od razu mandat.W Czechach czy na Słowacji muszą Cię złapać więc nawet jeśli się zagapisz to jeśli zdążysz to możesz ją kupić
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny) - przez fvg - 27-06-2012, 18:51
RE: Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) - przez LK1 - 25-11-2014, 16:20

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,342,486 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Zakup winiety - z innej strony swierzaczek 5 1,059 28-07-2023, 11:22
Ostatni post: ex-komar
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,755 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,521 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,010 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości