Stawki operatorów GSM
#3
Ja to rozróżniam, ale jest jakiś paradoks, nie? Przecież pisałem, że obdzwaniam Europę z Węgier, bo jest taniej, niż z Polski. Czy by kosztowało 2,99 czy 9,99 to wypada odpisać i już. Ich nie pytałem, czy funciak wystarczył.
Tutaj kolejny temat - można chyba z dowodem tożsamości kupić na Węgrzech SIM i dzwonić na niej z Polski do UK czy Włoch wg stawek roamingowych? Teraz w fioletowej sieci mam konto z bezterminową ważnością środków i dobrze byłoby, gdyby ta węgierska karta miała tak samo. Ostatnio doładowywałem 50 zł w czerwcu ubiegłego roku i do rezerwy jeszcze mam daleko, te trzy złote to jak dla psa mucha. Bo połączenia wewnątrz sieci za darmo, a tak się składa, że i firma matka, i cała rodzina, i wielu znajomych też jest w tej samej sieci. Jedynie do reklam angażują jakieś antypatyczne gęby, ale już się przyzwyczaiłem.
Kiedyś denerwowały mnie te pienia zachwytu nad wspaniałością Unii, że SMSy zza granicy potaniały o 10 groszy, gdy w tym czasie chleb zdrożał o złotówkę, bo mądrzy inaczej nakazali dodawać do benzyny 10% bimbru, aby zwiększyć popyt na zboże. Jedyna pociecha, że może jakieś 20 groszy od bochenka trafiło z powrotem do rolnika, który nigdy nie miał za lekko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Stawki operatorów GSM - przez eplus - 10-09-2017, 17:31
RE: Stawki operatorów GSM - przez OldMan - 10-09-2017, 18:19
RE: Stawki operatorów GSM - przez eplus - 10-09-2017, 18:27
RE: Stawki operatorów GSM - przez eplus - 21-09-2017, 14:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości