Shell zamyka kolejne stacje benzynowe
#6
[quote='Sztasek' pid='49179' dateline='1669193578
Robicie antyreklamę stacji paliwowych Shell na Węgrzech :!:  Piszecie bzdury.Mam kartę Shell Üzemanyag kártya/Karta paliwowa - poprosiłem o jej wydanie składając wniosek  tankowałem w Pécs Zsolnay Vilmos utca 41-43. Jedyną prawdą jest to: aby zatankować na wymienionych powyżej stacjach paliwowych Shell'a należy mieć kartę firmy... Tyle w temacie. [/quote]
Coś mi nie pasuje. Tankowałeś paliwo na stacji w cenie urzędowej tj. ok 480 Ft? Według poniższych źródeł taka możliwość nie istnieje:
z VG
z HVG
cyt:  Flaga węgierska(...) Ezeken a benzinkutakon már csak kizárólag szerződött, vállalati partnereket szolgálnak ki. Ugyanakkor ezt azt is jelenti, hogy az ilyen töltőállomásokon már nem lehet hatósági áron, vagyis 480 forintért tankolni, mivel a céges tankolásra nem vonatkozik az ársapka.
A cég szerint az üzemanyagkártyával nem rendelkezők számára ez nem okoz jelentős változást, üzemanyagellátásukat Budapesten az adott kerületen belüli, vidéken pedig ugyanazon városon belüli másik kútjuk biztosítja

Flaga polska Na tych stacjach benzynowych obsługiwani są wyłącznie zakontraktowani partnerzy korporacyjni. Jednocześnie oznacza to również, że na tych stacjach nie można już tankować paliw w cenie urzędowej, czyli 480 HUF, ponieważ limit cenowy nie dotyczy tankowania pojazdów firmowych.
Zdaniem firmy nie spowoduje to istotnej zmiany dla tych, którzy nie posiadają karty paliwowej, ich zaopatrzenie w paliwo w Budapeszcie zapewnia inna stacja Shell w tej samej dzielnicy, a na prowincji  w tej samej miejscowości.

Czyżby dziennikarze bajki pisali?
Dziwne to jakieś.
Tym bardziej, że podobne teksty spotkałem na stroni shell.hu, https://www.penzcentrum.hu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Shell zamyka kolejne stacje benzynowe - przez Waldek - 23-11-2022, 23:01

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stacje benzynowe na Węgrzech - wyszukiwarka julka 9 24,502 21-04-2013, 21:39
Ostatni post: Helka Travel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości