Krzysztof Jagielski: "Saga Siedmiogrodzka"
#9
(30-12-2012, 14:46)fvg napisał(a): Oj, obawiam się, że może być z tym ciężko. Książka prawdopodobnie będzie miała dosyć ograniczone grono odbiorców.

Ograniczone grono odbiorców, ale też promocję kiepską. To nie "50 twarzy Grey'a", temat mało dziś popularny ( kto by się dziś historią zajmował ), a książka napisana zupełnie inaczej, niż robi to popularny u nas Ken Follet, cy Falcones - nie o akcję tu bowiem chodzi, jak w innych współczesnych powieściach tego typu, które mają być łatwe, przyjemne i szybko się czytać. Wydano ja miesiąc temu i do dziś nie ma na jej temat ani słowa. Wasze forum jest pierwszym miejscem w sieci, gdzie w ogóle na książkę zwrócono uwagę, dlatego zresztą się tu zalogowałem specjalnie dla niej, bo choć Węgrów lubię, Orbanowi kibicuję i mam świadomość, że historia łączy nas już niemalże od powstania obu państw, to nie czuję się z krajem specjalnie związany i pewnie o istnieniu takiego forum w ogóle nie miałbym pojęcia. Ale uważam, że książka jest swietna i autorowi należy się promocja, więc jestem. Uśmiech Po przeczytaniu całej postaram się też skrobnąć receznję na "biblionetce". Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Krzysztof Jagielski: "Saga Siedmiogrodzka" - przez devacom - 30-12-2012, 15:14

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czardasz z mangalicą - Krzysztof Varga fvg 31 23,086 01-08-2014, 22:06
Ostatni post: andrasz
  Malarstwo:Panorama Siedmiogrodzka Ribizli 0 2,794 07-10-2012, 11:31
Ostatni post: Ribizli



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości