Taryfikator kar według wegierskiej policji
#8
(14-02-2013, 17:29)mordimer napisał(a):
wojtek685 napisał(a):ale dzieki za wyczerpującą wskazówkę
- to i ja w ten sam deseń:

a poniżej napisał(a):U nas to 250zł - na Wegrzech - uważam, że to przegiecie i to duże
Znaczy się przeliczyłeś sie w kalkulacjach, czy warto zaopatrzyć kierowcę w ową instrukcję zgodną z wymogiem, czy nie... powiem tak: zamiast dochodzić kwoty mandatu ciesz się, ze tak się skończyło bo policjant "na upartego" "na prawie" mógłby uniemożliwić dalszą jazdę albowiem instrukcja ta jest wymaganym dokumentem do bezpiecznego używania pojazdu z ładunkiem niebezpiecznym w ruchu na drogach publicznych... że tego nie uczynił to tylko chwała mu za to - gdyby był to Słowak, to ciemna mogiła... mam nadzieję, ze byłem tym razem bardziej "wyczerpujący"...

Mordimer - wiem , co to za instrukcja i do czego ona słuzy-kilka lat pracuje w transporcie gazu . Stało sie , jak sie stało-nie znasz szczegółów i twoje sugestie o checi zaoszczedzenia" pieniędzy na instrukcji ADR są całkowicie nie na miejscu i śmieszne -biorąc pod uwagę fakt-ile zarabia duża firma zajmująca sie przewozem gazu. Poza tym otrzymałem już wystarczająca odpowiedz, jak zapewne przeczytałeś. Dziwi mnie zawsze, że na wszystkich forach znajdzie sie zawsze ktos, kto nic nie wnosi do tematu (zarzucając przy tym osobie zakładajacej wątek jakies nieczyste intencje) a tylko zbiera wpisy .Watek uważam za zamkniety - pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku
RE: Taryfikator kar według wegierskiej policji - przez wojtek685 - 14-02-2013, 18:48

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stan gospodarki węgierskiej w 2021 roku Waldek 0 670 12-01-2022, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Wino nad Balatonem w węgierskiej sieci hipermarketów coop walkingdead 7 3,192 12-09-2019, 16:33
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości