Hajdúszoboszló
#71
Słodkie - edes, wytrawne - szaraz, fel- znaczy pół- (np. feledes). feher białe, voros - czerwone, pezsgo - musujące. W tych słowach powinny być ogonki i kropki nad o, ja jestem w tym zakresie dyskleklektykiem.
Warto kupić wino z drugiej półki od dołu. Oczko
Odpowiedz
#72
Jest ktoś w stanie coś więcej napisać o tegorocznym remoncie? co jest/będzie zamknięte itp?
Odpowiedz
#73
Najświeższe wiadomości z Hajduszoboszlo....
Jesteśmy od soboty 07.06 do soboty 14.06.
Po drugim dniu i obserwacji remontów sprawa wygląda tak :
"Strand" czyli otwarte baseny - czynne praktycznie wszystko nie ma tylko basenu od strony aquaparku ( tego z niebieska rurą) Aktualnie trwa tam budowa nowych basenów. Po za tym wszystko po staremu.
Co do aquaparku to sprawa ma się tak :
Wszystkie stare duże rury działają normalnie, nie ma tylko strefy dziecięcej trwa tam cały czas rozbudowa.
No i najlepsze na koniec nowe rury już stoją - wrażenie na żywo MEGAAA, jest jeszcze wyżej niż starsze rury i poprostu jak otworzą to koniecznie trzeba będzie jechać spróbować.

Ceny biletów wzrosły - normalny bilet na cały dzień kosztuje 1800ft a ulgowy 1500ft.
Ale np tam gdzie się wynajmuje kwaterę właściciele mają "swoje" bilety 30% taniej Oczko

P.S
Postaram się zrobić zdjęcia remontów, co i jak wygląda.
Jak rozmawiałem z właścicielką to twierdziła że aquapark będzie otwarty od lipca....
Odpowiedz
#74
do: Nowacek007

Dzięki śliczne! To sie nazywa konkretna informacja Uśmiech Jakbyś miał możliwość pokazać nam jak to teraz tam wygląda to byłby komplet ;D
Odpowiedz
#75
[Obrazek: e35bc82aa75de0a2m.jpg]

wieczorem wrzucę więcej Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#76
Kliknij "kliknij obrazek", aby powiększyć obrazek. Sam obrazek się nie powiększa. Oczko
Odpowiedz
#77
Witam!
Poczytuję to forum już jakiś czas, ale dopiero teraz się zarejestrowałam. ciesze się że tekowe powstało, bardzo ułatwia ono zorganizowanie sobie urlopu i dostarcza solidnej informacji. w Hajdoszoboszlo byłam juz 4 razy , ostatnio w tamtym roku w sierpniu. Teraz 1 lipca wybieram się znowu z rodziną. Dlatego mam pytanie czy ten remont zakończą do lipca? Ma ktoś z was jakieś wiadomości? Nie chciałabym się rozczarować i odpoczywać przy rytmie młotów i wiertarek udarowych jak to miało miejsce w 2009r gdy budowali Aqua Palac. z góry dziękuję za info.
Odpowiedz
#78
Tego nikt nie wie czy skończą czy nie. Jednak ten remont nie jest tak uciążliwy (moim zdaniem) bo tylko jest odczuwalny na ostatnim basenie dziecięcym, a poza tym wogóle nie widać remontu.
[Obrazek: 1ec37f89d6489fa2m.jpg]
[Obrazek: fa9ba53b98c664f7m.jpg]
[Obrazek: d65599fca2d9da04m.jpg]
[Obrazek: 81ba16d535621bcam.jpg]
Odpowiedz
#79
kurczę, szkoda, że takie małe te obrazki dałeś. niewiele widać Smutek
Odpowiedz
#80
Klikaj w napis a nie zdięcie to wtedy wyswietli Ci sie wieksze Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,034 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: TomekM, 7 gości