Hajdúszoboszló
(23-03-2024, 14:57)Pompa@ napisał(a): Pytanie czy był ktoś ostatnio pewno w zeszłym roku w Hajduszoboszlo na camping u tym przynależnym do basenów czy dalej sobie karzą płacić nie forintami tylko euro a jak ktoś nie ma euro to przeliczają z kursu forinta do euro oczy to jest w ogóle legalne.

Możesz płacić całą kwotę za pobyt w euro , całą kwotę forintami i całą kwotę w części euro i forintami . Forinty przliczane są na euro po kursie w dniu rozliczenia pobytu.
Odpowiedz
(23-03-2024, 16:29)lew napisał(a): Możesz płacić całą kwotę za pobyt w euro , całą kwotę forintami i całą kwotę w części euro i forintami . Forinty przliczane są na euro po kursie w dniu rozliczenia pobytu.
To tak jak bym pojechał w Polsce do np. do Stegny na camping i chciał zapłaci za pobyt PLN a tu euro bądź przelicznik w Pl to raczej nie legalne.
Odpowiedz
(23-03-2024, 14:57)Pompa@ napisał(a): Pytanie czy był ktoś ostatnio pewno w zeszłym roku w Hajduszoboszlo na camping u tym przynależnym do basenów czy dalej sobie karzą płacić nie forintami tylko euro a jak ktoś nie ma euro to przeliczają z kursu forinta do euro oczy to jest w ogóle legalne.

Zdziwiony  >>>  https://www.hungarospa.hu/pl/
Odpowiedz

Pozdrowienia dla wszystkich z Hungarospa. 
Podoga przed wczoraj była ładna wczoraj trochę gorzej trochę pochmurno A dzisiaj wydaje się że będzie ładnie.
Odpowiedz
Mam pytanie (z góry przepraszam jeśli nie we właściwym miejscu forum) o kemping w Hajdúszoboszló...
Czy wolne miejsce postojowe jest przydzielane w recepcji czy trzeba sobie samemu znaleźć i wybrać?
Odpowiedz
Ja myślę, że nie zaszkodzą negocjacje. Jeden potrzebuje cienia, komuś innemu przeszkadza bliskość ulicy. Oczko A recepcji powinno być obojętne.
Odpowiedz
(15-05-2024, 6:37)JanStanislaw napisał(a): Mam pytanie (z góry przepraszam jeśli nie we właściwym miejscu forum) o kemping w Hajdúszoboszló...
Czy wolne miejsce postojowe jest przydzielane w recepcji czy trzeba sobie samemu znaleźć i wybrać?

Dawno nie byłem gościem kempingu ale zawsze było że szukolo się kwatery i podawało się numer w recepcji która kwatera mnie odpowiada, odradzam taką z zaglebieniem terenu bo gdy napada desz to masz bajorko prywatne.
Odpowiedz
(15-05-2024, 16:42)Pompa@ napisał(a): Dawno nie byłem gościem kempingu ale zawsze było że szukolo się kwatery i podawało się numer w recepcji która kwatera mnie odpowiada, odradzam taką z zaglebieniem terenu bo gdy napada desz to masz bajorko prywatne.

Widzę na planie 300 parcel i jakoś trudno mi sobie wyobrazić obejście całej powierzchni kempingu żeby znaleźć wolną. Myślałem, że Recepcja na bieżąco śledzi ruch na poszczególnych polach.. No ale może jeszcze ktoś się wypowie znający realia..
Odpowiedz
Jeśli wybierzesz pierwszą pasującą parcelę to nie musisz wszystkich oblatywać Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,752 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,449 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,889 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,079 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,907 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości